Новости 20 июля 2018

Снігурівська міськрада не виконала планові показники по податкам і зборам першого півріччя

16 липня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Мезіної, першого заступника Баштанської ОДПІ ГУ ДФС Світлани Бутучел, керівників структурних підрозділів РДА, міського та сільських голів.

Основним питанням на нараді було питання наповнення бюджетів, шляхів наповнення бюджету та пошуку резервів по додатковим надходженням. За інформацією заступника начальника фінансового управління РДА Людмили Луцкіної, за січень–червень поточного року не досягнуто планового показника по податкам і зборам загального фонду по бюджетам міської та 6 сільських рад.

Голова адміністрації заслухала міського голову та сільських голів щодо причин невиконання.

По бюджету міської ради планові показники по податкам і зборам першого півріччя не виконані. Невиконання склало 242,7 тис.грн. Річні показники по податкам та зборам виконано на 50,8%. Невиконано планові показники по акцизному податку, в тому числі: акцизному податку за пальне, акцизному податку з роздрібної торгівлі та по земельному податку з юридичних осіб.

Василівська сільська рада – виконання за січень- червень 99,8відсотків (до виконання планових показників не вистачило 858грн). Відсоток виконання річних показників склав 32,3%. Невиконання склалося по слідуючим податкам: акцизний податок з роздрібної торгівлі 2,6 тис.грн, земельний податок з юридичних осіб 4,8 тис.грн, орендна плата з юридичних осіб 4,2 тис.грн, орендна плата з фізичних осіб 13,8 тис.грн.

Кобзарцівська сільська рада – виконання за січень-червень 89,1 відсотка, або на 88,0тис.грн. Планові річні показники виконано на 35,9%. Невиконано планові показники по єдиному податку з сільськогосподарських товаровиробників в зв’язку із сплатою податку за 4 квартал 2017 року в грудні минулого року в сумі 265,6тис.грн.

Нововасилівська сільська рада– невиконання податків та зборів за І півріччя склало 110,1 тис.грн , та складає 87,1 відсотків. Виконання річних показників складає 32,4%. Невиконано планові показники по орендній платі з юридичних осіб в зв’язку з заборгованістю в сумі 117,8 тис.грн. (в липні надійшло 150,0 тис.грн). Невиконано планові показники по земельному податку з фізичних осіб в сумі 146,7 тис.грн.

Новокиївська сільська рада виконала планові показники по податкам і зборам на 97,6 відсотків. Планові показники не виконано на 8,0 тис.грн. Відсоток виконання річних показників складає 30,7%.

Новотимофіївська сільська рада – за перше півріччя виконано планові показники по надходженням податків і зборів на 95,2 відсотка, або невиконання 8,6тис.грн. Виконання річних показників становить 23%, найменше серед всіх місцевих бюджетів району. Невиконано планові показники по єдиному податку з фізичних осіб на 3,0 тис.грн та єдиному податку з сільськогосподарських товаровиробників на 5,8тис.грн.

Павлівська сільська рада -не виконання планових показників по податкам і зборам склало 86,9 відсотків, або планові показники не виконано на 67,7 тис.грн. Відсоток виконання до річних показників 41,7%.

Міській раді та вказаним сільським радам Інна Бойко доручила провести відповідну роботу щодо усунення вказаних недоліків. Вжити заходів щодо виконання запланованих показників. Також, роз’яснення чинного законодавства щодо роботи з неплатниками податків надала перший заступник Баштанської ОДПІ ГУ ДФС Світлана Бутучел. В ході жвавої дискусії були надані поради та рекомендації для міськсільголів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top