Новости 25 августа 2018

У Снігурівці відбувся концерт з нагоди 27 річниці Незалежності України [ФОТО]

23 серпня в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений 27 річниці незалежності України. В залі були присутні голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, учасники АТО, представники громадських організацій, мешканці міста та гості з усіх куточків нашого району

Звертаючись до присутніх, Інна Бойко зазначила: «Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії нашої країни. 27 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на нашій прекрасній українській землі. Шановні снігурівчани! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. Наш Український прапор і надалі буде символом віри кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів – оберегом. Зі святом незалежності вас!».

Також, очільниця району відмітила, що ми відзначаємо це свято лише завдяки нашим воїнам-захисникам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою. Вона висловила щирі слова вдячності за вірність Присязі, за служіння Україні та її захист присутнім в залі учасникам бойових дій на Сході нашої країни, а також тим, хто зараз знаходиться в окопах.

Снігурівчани хвилиною пам’яті згадали загиблих Героїв-земляків, чиї душі світлими зорями сяють на небі. Після чого були відправлені делегації, щоб покласти квіти вдячності до Меморіалу загиблим воїнам Снігурівчанам у Другій світовій війні, до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, до Стели борцям за Волю та Незалежність України а також до могил снігурівчан Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які загинули під час проведення Антитерористичної операції! Після хвилини мовчання, т.в.о. військового комісара Богдан Ткачук вручив учасникам бойових дій в зоні проведення АТО відзнаки Президента України “За участь в Антитерористичній операції”.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top