Горячее 25 августа 2018

За підтримки Юрія Кормишкіна на Снігурівщині з розмахом відзначили День незалежності України [ФОТОРЕПОРТАЖ]

У селі Василівка Снігурівського району 24 серпня з розмахом і по-домашньому відзначили 27-й День народження України. З шостої вечора на відкриту галявину з’їжджалися люди з навколишніх сіл. Були гості з Афанасіївки, Євгенівки, Івано-Кепиного, Нововасилівки, Новопетрівки, Юр’ївки, Снігурівки та Миколаєва. І навіть заїхали сусіди з села Бобровий Кут Херсонської області. Усіх присутніх чекала святкова програма від народних колективів, домашня кухня, а для малечі приготували батути та інші цікаві розваги.

Свято проходило на колись неораному, горбистому полі. Згодом, люди що люблять свій край, по-хазяйськи, не тільки вирівняли майданчик для народного гуляння, а й відокремили зону для гри в футбол, провели зовнішнє освітлення в декількох точках.

Як розповідають самі жителі Василівки, традиційно на цьому майданчику у них проходили гуляння на Івана Купала. Цього року вирішили закласти нову традицію в життя земляків і почати відзначати дружно День незалежності України. Підтримав ініціативу і бажання людей депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

Почалася програма святкування з патріотичного виступу творчого колективу, який зазивав гостей підходити ближче до сцені. Коли всі зібралися, прозвучав Гімн України, а потім, так само стоячи, зі сльозами на очах місцеві жителі вшанували пам’ять 17 земляків, молодих хлопців, які загинули на Донбасі, захищаючи мирне небо, дбайливо зберігаючи суверенність України. Не забули люди згадати і інших своїх земляків, полеглих в роки Другої світової війни, що спочивають в братській могилі біля Василівської церкви, воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Серед присутніх можна було побачити і представників «Волонтерів Снігурівщини», які ще вчора були на передовій, везли хліб і смаколики з рідних полі. Один з волонтерів депутат — Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Андрій Закусілов.

Привітати людей зі святом приїхали голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко і голова районної ради Тетяна Мезіна. Керівники району побажали присутнім міцного здоров’я, благополуччя і розвитку рідного краю. Також Інна Бойко повідомила, що Снігурівський район, завдяки гарним господарникам, працьовитості і турботі про рідну землю став лідером в області по збиранню ранніх зернових культур.

Слово також взяв директор сільськогосподарського підприємства «Снігурівський» Валентин Кертичак, який подякував усім за щоденну працю, любов до рідного краю, а також передав слова вітання від голови партії «Наш край», генерального директора групи кампаній «ПАЕК» Юрія Кормишкіна.

Для всіх, хто зібрався в Василівці, творчі колективи району провели душевний концерт. Виступали майстри пісні, танцю та гри на музичних інструментах. Люди багато говорили, що так Василівка ще не гуляла і співи, напевно, можна почути від краю до краю Снігурівського району. За Кормишкіна для місцевих жителів були організовані різноманітні частування. Для дітвори підготували різні ігрові зони, батути, надувні ігрові кімнати. Закінчилося свято феєрверком.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top