Новости 17 марта 2019

Кормишкін привітав жителів села на Снігурівщині з переходом колишньої УПЦ МП до Православної церкви України

Депутат Миколаївської обласної ради, голова обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав жителів села Василівка Снігурівського району з переходом колишньої УПЦ МП до Православної церкви України. Про це він написав у себе на сторінці Facebook.

Раніше повідомлялося, що в селі Василівка місцеві мешканці провели збори релігійної громади й ухвалили рішення про перехід із церкви Московського патріархату до єдиної Православної Церкви України. Рішення громади підтримав і настоятель храму Різдва Христового отець Василь.

«В нашій країні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. І сьогодні на Снігурівщині громада колишньої УПЦ МП перейшла до Православної церкви України. Це перша парафія в районі, на окрузі, де я є депутатом, яка оголосила про перехід до ПЦУ. Майже 400 вірян в селі Василівка на чолі з настоятелем храму Різдва Христового отцем Василієм зробили свій вибір і обрали ту церкву, до якої тяжіють душею. Рішення було майже одноголосним — тільки одна людина утрималася. Я вітаю всіх жителів Василівки з їх рішенням, хай Бог оберігає та помагає всім нам», — написав Кормишкін.

Власні джерела видання Снігурівка.ІНФО повідомили, що ввечері, 16 березня, на Снігурівщині були спроби спровокувати скандал та зірвати голосування за перехід до Православної церкви України. Також відомо, що за день до голосування у Снігурівський район приїздив Митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, щоб переконатися, що голосування проходитиме без будь-якого тиску влади.

Також журналіст Олексій Лютіков повідомляв, що група молодиків готувалася завадити переходу церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top