Горячее 17 мая 2019

За підтримки депутатів від «Нашого краю» до Снігурівського району залучено додаткові кошти з обласного бюджету

У четвер, 16 травня, на сесії обласної ради під час перерозподілу бюджету при активній участі та підтримці депутатів обласної ради Юрія Кормишкіна, Андрія Закусілова та Олени Донченко Снігурівському району виділено 2 мільйони гривень на придбання сучасного апарату УЗД.

Крім того, по програмі мікропроектів, які подавалися депутатами Донченко та Закусіловим вирішаться поточні, але не менш важливі проблеми.

Так, при підтримці Олени Донченко при реалізації мікропроекту у Снігурівську опорну школу та Снігурівську ЗОШ № 3 буде придбано та встановлено систему доочистки питної води (123 тис грн) , а в селі Бурханівка зявиться башта Рожновського для потреб жителів села (180 тис грн).

Андрій Закусілов продовжує роботу над покращенням матеріально-технічної бази Снігурівської ЗОШ № 3. Наразі захищено три мікропроекти, завдяки яким в школі буде проведено по-перше, поточний ремонт спортивної зали (179 тис грн); по-друге, поточний ремонт підлоги (179 тис грн) і буде зроблено ремонт електрообладнання та електроосвітлення спортивної зали та прилеглих приміщень (179 тис грн).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top