Новости 14 февраля 2017

Лобіюючи інтереси власної фірми, снігурівська депутатка Воронова «забула» повідомити про конфлікт інтересів

Вже скоро в Миколаївській облраді з’явиться новий депутат. Місце Світлани Гладун, яку призначили  головою адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради, займе Любов Воронова —  депутат Снігурівської міської ради від ОБ. Співласник і керівник ТОВ «Золота Розга», про  це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Федір Левченко

«За словами політично активних мешканців Снігурівки, Воронова досить самостійна і незалежна людина. І невідомо, як її депутатство сприйме керівництво облорганізації ОБ. І якщо Воронова займе крісло депутата облради, вона можливо буде мати проблеми з лобіюванням свого підприємства у м.Снігурівка, як це вона робить тепер», — повідомляє Левченко.

Примітно, що Воронова вже встигла «засвітитись» в лобіюванні інтересів своєї фірми та «забула» повідомити про конфлікт інтересів під час голосування за збільшення податку на землю:

«Останній приклад — 20 січня 2017 року на сесію Снігурівської міської ради за пропозицією земельної комісії виносилось питання, щодо збільшення відсотку податку по землям, які знаходяться в постійному користуванні. Пропонувалось збільшити з 1% до 3 %. Серед багатьох підприємств і організацій, яких стосувалось дане нововведення було і підприємство ТОВ «Золота Розга», яке є засновником ринку у Снігурівці і використовує землю в постійному користуванні. Під час обговорення даного питання, доповідач розпочав перелічувати усі підприємства, які сплачують цей податок.  Воронова зразу ж прийняла участь у обговоренні, дивимось з 1.05.13- 1.08.10. Тому, на голосування було винесено два варіанти: залишити податок на рівні 1% і збільшити податок до 3 %. Під час голосування Л.Воронова проголосувала ПРОТИ 3% податку, дивимось відео на 1.10.06, і проголосувала ЗА пропозицію по податку в розмірі 1 %, дивимось 1.12.52 відео. Питання до громадськості, влади та правоохоронних органів – чи повинна була Л.Воронова заявити про конфлікт інтересів при обговоренню даного питання ? У разі отримання Л.Вороновою депутатського мандату обласної ради чекаємо від неї плідної роботи на благо підприємців, а особливо вирішення проблеми медичних закладів Снігурівського району. Рішення про зміну депутата повинна прийняти і партійна організація».

5 Комментариев

 1. Патриот

  14.02.2017 at 15:33

  А что за чмырдяй под юбкой у Любки сидит? На алканавта похож!

  • Жека

   14.02.2017 at 21:25

   А Любэ собрала вокруг себя алкашню и псевдоволонтеров типа (отредактировано модератором).

 2. #Зрада

  14.02.2017 at 15:59

  Люба — звезда ютьюба???

 3. Жека

  14.02.2017 at 17:43

  Команда Воронова, (отредактировано модератором), Боханок, Журавель, Гончаренко, Воробьев и Бастан — те кто разваливают РАЙОН!
  ЗНАЙТЕ ИХ ФАМИЛИИ!

 4. Нина

  16.02.2017 at 21:28

  Хорошо отчитываемся!Заменили водопроводную трубу по ул.Плиева до дома №71, а напора воды как не было так и нет. А приезжали в дом и на собрании золотые горы обещали. Зато вместо того,чтобы отремонтировать пешеходную дорожку, сначала перевернули ее вверх тормашками, потом плиты вывезли неизвестно куда. А на этом месте проложили водопровод. Так у нас такая вода была, ничего не изменилось. Везде обман

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top