Новости 26 февраля 2017

Ястребов ігнорує висновки комісії про необхідність негайного звільнення алкоголіка Іванківа

Щодо ситуації, яка нещодавно склалася у Снігурівській лікарні у зв’язку з ненаданням медичної допомоги породіллі, комісія Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА здійснила відповідну перевірку 17 лютого 2017 року, передає «СНІГ».

Окрім низки зауважень по наданню акушерсько-гінекологічної допомоги на етапі антенатального спостереження та на стаціонарному етапі, ведення документації лікарем Іванків Т.М. мало формальний характер, а деякі записи були заповнені не в повній мірі, взагалі відсутні, або ж не відповідали дійсності. Пацієнтці необґрунтовано було призначено препарат простагландину Е2 та інфузії окситоцину, а після невдалої спроби преіндукції пологів не було призначено відповідне спостереження та дообстеження. Також було необґрунтовано встановлено діагноз слабкості пологових сил, а інформація про таке поняття як «швидкі пологи» не зазначена в клінічному діагнозі пацієнтки. Дистрес плоду документально не підтверджено, а кесарів розтин відбувся лише через 40 хв. після діагностування дистресу, хоча мав відбутися щонайбільше, як за 15 хв.

Також комісією з’ясовано, що Іванків Т.М. раніше вже піддавався звільненню з роботи за перебування на робочому місці у нетверезому стані та за неналежний рівень надання акушерсько-гінекологічної допомоги був направлений до дисциплінарної відповідальності, з Іванківа Т.М. було знято вищу кваліфікаційну категорію лікаря.

Проте, наказом головлікаря Ястребова О.О. всупереч чинним посадовим інструкціям та кваліфікаційним вимогам до посади, Іванківа було призначено в.о.завідуючого центром акушерства та гінекології, що є порушенням.

Комісія прийшла до висновків, що надання медичної допомоги в пологовому відділенні Снігурівської ЦРЛ відбувалося з порушенням чинних нормативних актів та протоколів. Дії Іванківа як лікаря акушер-гінеколога, який за графіком мав 3.02.17 надавати допомогу пацієнтці, можуть розглядатись як ненадання медичної допомоги особі, яка її потребує.

Головному лікарю Снігурівської ЦРЛ вихідним документом від 22.02.17 р. запропоновано негайно розглянути питання про звільнення Іванківа з займаної посади за систематичне порушення ним трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового розпорядку, враховуючи висновки комісії щодо порушень надання медичної допомоги Дарбінян А.О.

Проте, головлікар Снігурівської ЦРЛ Ястребов О.О. відверто ігнорує рекомендації Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації та, мабуть, не збирається звільняти гінеколога Іванківа Т.М., залишаючи його на сьогоднішній день на робочому місці в пологовому будинку Снігурівки.

9 Комментариев

 1. Пациент

  26.02.2017 at 15:16

  Тюрьма плачет по одному и по второму. Весь роддом запуган!!! Пусть приедут в Снигиревку областные правоохранительные органы разберутся… Главврач на пару с гинекологом запугали всех

 2. Ястребов

  26.02.2017 at 18:26

  Га-га-га!!!)))
  Я тут цар! Я тут все решаю!
  Что хочу -то и творю! И никто мне не указ!

 3. Человек

  26.02.2017 at 21:57

  Ястребов, будь последовательным, дай баранову второй выговор и выгони его! Ну и иванкива конечно тоже. Бохонок и Закусилов тебя используют а потом сдадут.или ты думаешь что не вернеш в бюджет больницы бабки которые получаешь незаконно?

 4. Люди снигиревки

  26.02.2017 at 22:13

  Да ястребов вообще всех игнорирует! Кроме своих хозяев

 5. Пациент

  26.02.2017 at 22:24

  Их просто люди скоро от-пиз-дят))) и тогда уже ничто и никто не спасет. Готовьтесь, район поднимется

  • Знаток

   27.02.2017 at 00:10

   Да хрен их кто отпиздит! Их все боятса

 6. Житель

  27.02.2017 at 12:37

  Ну что, человек под политическим соусом, на льдинке, которая колется, товарищ Ястребов, что скажете? А роддом ведь закривается. Дореформировались? Товарищь Закусилов, вычеркивайте из своего списка ястребовских заслуг — открыл операционную в роддоме- Теперь точно на полу оперировать будете. Получается нет заслуг больше. Король то голый… Жители Снигиревки, скажите спасибо Бохонкам, Закусиловым, Тварьдовским, и прочим журавлям за то что рожать будете ездить в Николаев. Ой, забыл, не будете, ведь дороги то нет, но это все же тем же личностям благодарность. А с другой стороны, зачем нам такой роддом, дома рожать безопасней да и дешевле.

 7. Ирина

  28.02.2017 at 21:37

  Ястребов беги с Снигиревки! Беги! Пока не поздно

 8. Снигиревцы

  03.03.2017 at 18:13

  Нам нужно объединиться всем в поддержку Шмигельсого Валентина Михайловича. Всем -и сотрудникам, и пациентам. Ведь проработать более 20 лет на благо Снигиревского района -это не малый срок. Скольких людей он поставил на ноги,в прямом смысле этого слова.Та и 90% коллектива ЦРБ за него, за исключением «новоиспеченных заведующих» роддомом(известным на всю Украину с недавних пор), хирургией,которых Ястребов назначил. Одному человеку не под силу побороть Ястребовский режим и восстановить справедливость. Коллектив в больнице распадается, люди не хотят идти на работу, многие подумывают о побеге с больницы. Разве это нужно району? Нужно не молчать, наблюдая за происшедшем, а обращаться за помощью на горячую линию губернатора,кабинета министров. Ведь реально неврологические больные остались без помощи грамотного доктора,каким не каждый район может похвастаться, больных оставили на «бабушку», которой тяжело работать в силу возраста.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top