Новости 14 апреля 2017

Снігурівський суд «впаяв» свідку крадіжки штраф в 1600 грн

13 квітня 2017 року суддя Снігурівського районного суду Миколаївської області Лисенко М.Є. під час судового розгляду кримінального провадження за обвинуваченням гр.Р. та гр. Д. у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального Кодексу України -«Крадіжка», виніс ухвалу про привід свідка С. який про день, час та місце слухання кримінального провадження повідомлений належним чином, але у судове засідання не з’явився і про причини неявки суд не повідомив.

Окрім того, згідно ч.1, ч.2 ст.139 КПК України, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з’явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати. У зв’язку з тим, що свідок С. не з’явився у судове засідання і не повідомив про причини своєї неявки, суд накладав на нього грошове стягнення у розмірі 1600 грн.

Згідно ч.1 цієї статті ухвалу в частині виконання приводу свідка буде виконувати Снігурівський ВП ГУНП в Миколаївській області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top