Новости 19 мая 2017

У Снігурівській районній лікарні функціонує «Вікно життя»

Минулого тижня у Снігурівській центральній районній лікарні відкрили «Віконце життя» для прийому новонароджених малюків, батьки яких не планують залишати їх в родині.

Воно розташоване при вході в педіатричне відділення. Коли віконце відчиняється, то спрацьовує звуковий сигнал, який знаходиться на цілодобовому посту у медсестер. При цьому, у лікарні створено всі необхідні умови для збереження анонімності під час прийому новонароджених дітей.

Нагадаємо, з метою профілактики малюкової смертності голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко доручив головам РДА та очільникам  міст обласного значення створити умови в лікарнях області для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині.

Наразі у Миколаївській області функціонують вже 20 «Віконець життя» в: Миколаївській міській дитячій лікарні №2, Миколаївських пологових будинках №1, №2, №3, Баштанській ЦРЛ, Березанській ЦРЛ, Березнегуватській ЦРЛ, Братській ЦРЛ, Веселинівській ЦРЛ, Вітовській ЦРЛ, Вознесенській ЦРЛ, Врадіївській ЦРЛ, Єланецькій ЦРЛ, Кривоозерській ЦРЛ, Новобузькій ЦРЛ, Новоодеській ЦРЛ, Первомайській ЦМБЛ, Южноукраїнській міській лікарні, Очаківській ЦРЛ та Миколаївській ЦРЛ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top