Горячее 20 июля 2017

Снігурівка знов має мера: Голобля приступив до виконання своїх обов’язків [фото, відео]

Сьогодні, 20 липня, на позачерговій сесії Снігурівської міської ради новообраний мер міста Леонід Голобля прийняв присягу і приступив до виконання своїх обов’язків. Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання «Снігурівка.ІНФО»

На початку сесії новообраний мер склав присягу міського голови та зайняв місце у президії для ведення засідання.

Урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, непохильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх в життя. Охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої службові обов’язки, — зачитав присягу Голобля.

В коментарі виданню Снігурівка.ІНФО Голобля відзначив, що буде намагатися об’єднати депутатьский корпус для спільної роботи на благо міста. Проте він розуміє, що відразу знайти спільну мову з усіма депутатами навряд чи вдасться.

Відзначимо, що в ході сесії також були обрані перший заступник та заступник міського голови. Так, першим віце-мером став Олег Поскрипка, віце-мером – Галина Вітенко.

Виступаючи перед присутніми Поскрипка відзначив, що хоче зробити Снігурівку ще кращою, щоб жителі міста почували себе захищеними та впевненими.

Галина Вітенко відзначила, що їй боляче дивитися на Снігурівку, тому що зараз місто занепало. Втім вона впевнена, що завдяки міському голові та його команді життя в Снігурівці стане краще.

Нагадаємо, що на виборах мера Снігурівки, які відбулися 30 квітня, в бюлетенях знайшли помилку — неправильно було вказано по батькові Олександра Воробйова. Згідно з позовом, Воробйову почали масово надходити скарги про те, що його ім’я — Воробйов Олександр Олександрович — відсутнє в бюлетенях. Замість нього був вказаний кандидат Воробйов Олександр Володимирович. Таким чином обраний міський голова В свою чергу Леонід Голобля не приступав до виконання обов’язків, поки йшов суд. Згідно з постановою суду, Воробйов просив визнати дії виборчкому неправомірними, а вибори мера недійсними, тому після усунення помилок провести їх ще раз. Однак суд поставив крапку у виборах мера Снігурівки, залишивши частину позовних вимог екс-кандидата в мери Воробйова без розгляду, а в інших відмовив.

5 Комментариев

 1. Дайвер

  20.07.2017 at 20:57

  Поскрипка ворюга. Но мы иму не дадим разваравать Благоустрий!

  • ОЛЕГ ПОСКРИПКА

   22.07.2017 at 15:26

   Ага ещё какой разворовал весь район!!!!!

 2. Свидок

  20.07.2017 at 21:08

  Бухают в Ромашке уже. Мезина плясала аж шлёпнулась и сломала стол Закуське.

 3. Юра

  21.07.2017 at 06:22

  глянув трохи сесію… здивував ПІДХІД ДО ОПЛАТИ ПРАЦІ…
  (питання важливе — ми знаємо ситуацію з працевлаштуванням у Снігурівці…)

  новопризначені люди ще НЕ МАЮТЬ НІЯІКИХ ЗАСЛУГ НА ЦИХ ПОСАДАХ…
  НА СТАРТІ ЇХНІЙ СТАЖ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ!
  тому якісь там надбавки до мінімальної зарплати — можуть бути тільки
  У МАЙБУТНЬОМУ, В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ…

 4. ☝???

  21.07.2017 at 08:28

  Обдиралово народа продолжается

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top