Горячее 13 июля 2017

Суд відмовив екс-кандидату в мери Снігурівки призначити нові вибори [документи]

Суд поставив крапку у виборах мера Снігурівки, залишивши частину позовних вимог екс-кандидата в мери Олександра Воробйова без розгляду, а в інших відмовив. Таким чином, справа про скасування результатів виборів мера Снігурівки завершилася. Постанову суду опублікував паблік «Сніг».

Нагадаємо, що на виборах мера Снігурівки, які відбулися 30 квітня, в бюлетенях знайшли помилку — неправильно було вказано по батькові Олександра Воробйова. Згідно з позовом, Воробйову почали масово надходити скарги про те, що його ім’я — Воробйов Олександр Олександрович — відсутнє в бюлетенях. Замість нього був вказаний кандидат Воробйов Олександр Володимирович. Таким чином обраний міський голова В свою чергу Леонід Голобля не приступав до виконання обов’язків, поки йшов суд.

Згідно з постановою суду, Воробйов просив визнати дії виборчкому неправомірними, а вибори мера недійсними, тому після усунення помилок провести їх ще раз.

Суд ухвалив залишити без розгляду частину позову по бездіяльності виборчої комісії, так як термін подачі позову закінчився. Тому в задоволенні решти вимог, зокрема за призначенням нових виборів, суд відмовив.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top