Новости

Штучний газон, сонячні батареї, бігові доріжки: у Снігурівці обговорили реконструкцію міського стадіону «Колос»

884

14 листопада голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду за участю керівництва міської ради з питань реконструкції міського стадіону «Колос». Про це повідомляє прес-служба РДА.

В ході наради учасники засідання обговорили основні етапи реконструкції міського стадіону. Зокрема, були висловлені пропозиції щодо придбання штучного покриття газону стадіону, заміни покриття бігових доріжок та облаштування 5000 місць для глядачів з навісом від дощу.

Крім того, в ході обговорення Бойко запропонувала представникам міської ради розглянути можливість встановлення сонячних батарей на даху стадіону. За словами очільниці району, це дозволить значно заощадити на використанні електроенергії.

Також в «зеленій зоні» стадіону можуть з’явитися додаткові міні-поля для футболу та волейболу і побутове приміщення з відповідним обладнанням для інвалідів. Обговорили і питання встановлення туалетів та заміну огорожі стадіону.

Раніше повідомлялося, що з бюджету Снігурівського району виділять 700 тисяч гривень на проект реконструкції міського стадіону.

Подивитися, як виглядає стадіон «Колос» у Снігурівці можна в нашому фоторепортажі.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости