Горячее 18 января 2018

Кормишкін: «Наш край» протягом 2017 року незмінно у п’ятірці переможців на виборах в ОТГ

В умовах реалізації реформи децентралізації минулого року було сформовано сотні нових об’єднаних територіальних громад в усіх регіонах України. Зокрема, тричі у 2017 році відбулися великі перші вибори в ОТГ. Післявиборів 30 квітня 2017 року партія «Наш край» зайняла 4 місцепоміжусіхпартій з результатом 7,3%. 80 депутатіввідпартії «Наш край» увійшлидо складумісцевих рад у новостворених ОТГ. Про це повідомляє прес-служба партії.

На виборах 29 жовтня 2017 року партія «Наш край» зайняла п’яте місце з результатом 3,6%. Цього разу партія делегувала 165 депутатів у місцеві ради та п’ять голів місцевих рад. На виборах 24 грудня 2017 року партія «Наш край» знов піднялася на четверте місце з результатом в 5,99%, що дало можливість отримати ще 62 депутатські мандати.

Як зазначив голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін, «Наш край» стабільно виходить в п’ятірку лідерів – переможців на місцевих виборах в ОТГ. Партія впевнено крокує до перемоги на майбутніх парламентських виборах.

“Наш край” стабільно у першійп’ятірціпереможців. Цесвідчить про те, щовиборцідовіряютьпартії, довіряютьпрофесіоналам та господарникам, якиххочутьбачитисвоїмипредставниками у місцевих радах.  2018 рік стане вирішальним для партіїнапередодніпарламентськихвиборів. Позитивна виборчадинаміка та стрімкийпартійнийрозвитоксвідчать про готовність «Нашого краю» конкурувати з партіями, яківже роками засідають в парламенті та побоюютьсявтратитивладу: партіямає все необхідне, щоб пройти до парламенту та потіснитистаріпарламентськіпартії», — сказав  ЮрійКормишкін.

Загалом, за результатами перших місцевих виборів в ОТГ в 2017 році від партії «Наш край» інтереси українців представляють 307 депутатів, та 5 голів місцевих рад.

На Миколаївщині «Наш Край» в 2017 році укріпив свої позиції на політичній карті та сьогодні має сильне представництво в місцевих радах області. «Наш Край» представляють 314 депутатів місцевих рад. Цей показник є другим по кількості депутатів в радах серед політичних сил.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top