Новости 23 марта 2018

Баратівський сільський голова вимушений був скласти повноваження через тиск депутатів Снігурівської райради

Голова Баратівської сільської ради Сергій Мігас розповів, що вирішив скласти повноваження через тиск декількох депутатів районної ради на нього та на сільську раду в питанні децентралізації. Про це він повідомив виданню Снігурівка.ІНФО.

«Познаходились люди, які намагалися переконати, що у нас є шанс, треба відокремлюватися. Я би назвав це не стільки відокремленням, скільки експериментом. А хто буде виходити з ситуації і якщо будуть великі проблеми? Як їх потім вирішити? Тут нуль кадрових ресурсів. Нуль! Вибачте мене, але людина приходить, йому стрельнуло щось в голову, він каже: ось так треба зробити», — сказав Мігас.

За його словами, під час опитування місцевого населення були перекручені факти, деякі підписи фактично підробляли. Мігас зазначив, що опитування робив депутат районної ради Олександр Масюк.

«У мене велике питання до того, як деякі окремі особистості проводили опитування населення. Я знаю реальну думку людей, і те, що підписували в листах…Потім на депутатів давили, щоб голосувати згідно обхідних листів. Воно так і має бути, все правильно. Але питання – як їх збирали? Чому ці листи не завжди співпадають? Люди приходять и кажуть: мене не було, а мій підпис стоїть, а у мене інша думка. Підписи збирав Масюк Олександр Сергійович, районний депутат від Червоного Променя», — сказав він.

Крім того, Мігас зазначив, що депутати райради агітували за об’єднання сільської ради з Гороховкою. При такому варіанті, за його словами, у громади немає перспектив для розвитку і навіть існування.

«Масюк, Заліпський Олександр Володимирович, це також районний депутат, який живе в Баратівці. Вони дуже активно себе проявляли в сторону Гороховки», — сказав голова сільради.

За словами Мігаса, депутати райради Олександр Масюк та Олександр Клепач навіть приходили до нього і стверджували, що він заважає їм працювати. Тому, у зв’язку з такою ситуацією, сільський голова на сесії сільради 14 березня вирішив скласти повноваження.

Читайте незабаром розгорнуте інтерв’ю Сергія Мігаса на сторінках видання Снігурівка.ІНФО.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top