Новости 28 февраля 2018

Голова РДА Інна Бойко вручила ключі від квартири в Снігурівці двом дівчатам-сиротам [фото]

28 лютого голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко за участю голови райради Тетяни Мезіної, представників Афанасіївської сільської ради вручили двом сиротам ключі від квартири, придбаної у місті Снігурівка. Тепер, дві дівчини Катерина та Анастасія мають власне житло. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Варто зазначити, що дівчата були розчулені таким подарунком та подякували представникам районної влади за турботу.

«Так склалося, що у вашому житті виникли такі складні обставини. Але, незважаючи на це, держава знайшла спосіб подбати про вас. Хочу побажати вам щастя у вашому житті, успіхів у навчанні та добре облаштуватися у особистій оселі» – сказала Бойко.

Статтею 52 Конституції України передбачено, що утримання та виховання цієї категорії, покладається на державу. Урядом постійно опрацьовувалось питання стосовно передбачення у державному бюджеті необхідних коштів для забезпечення житлом даної соціально вразливої категорії громадян. Проте, у державному бюджеті до 2017 року відповідних коштів не було передбачено. І нарешті, в листопаді 2017 року Урядом України виділено субвенцію в розмірі 277 млн. грн. місцевим бюджетам на придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top