Новости 25 июня 2018

На Снігурівщині восьмеро випускників отримали медалі — 2 золоті та 6 срібних [ФОТО]

З 22 по 24 червня в Снігурівському районі пройшли випускні вечори. Цьогоріч в районі 172 випускника сказали “прощавай” своїй рідній школі. Цього року вісім випускників навчальних закладів району отримали 8 медалей, з них 2 золоті та 6 срібних.

Золотими медалістами стали Каратєєв Ілля та Козак Євгеній з Снігурівської ЗОШ №1. Срібні медалі отримали Волкова Аліна з Суворської ЗОШ, Шаманська Лілія з Киселівської ЗОШ, Шпак Дар’я та Яцків Олена з Олександрівської ЗОШ, Шпак Яна з Снігурівської ЗОШ №1 та Коротка Кароліна з Снігурівської ЗОШ №4.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників Снігурівської ЗОШ №1 в Будинку творчості дітей та юнацтва привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький.

«Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності! Завжди пам’ятайте: ваші батьки, рідні та Снігурівщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним. І сьогодні я хочу вам побажати, щоб ви, не дивлячись ні на що, ставили перед собою мету і досягали її. Ні за яких обставин не втрачайте віру в себе. Любіть Україну! Можна бути заможним на любій землі, але щасливим можна бути тільки на Батьківщині! Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!», – зазначив він.

Після урочистого шикування відбувся концерт, під час якого випускникам вручали заслужені відзнаки й цінні подарунки. Випускники віддали належну шану своїм вчителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Випускні класи дарували присутнім святкові випускні композиції. За доброю традицією захід закінчився випускним вальсом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top