Горячее 14 июня 2018

За ініціативи голови РДА та депутата облради Кормишкіна розпочато ремонт траси «Снігурівка – Тамарине – Безіменне» [ФОТО]

За ініціативи голови райдержадміністрації Інни Бойко, депутата обласної ради Юрія Кормишкіна та депутата районної ради Юрія Мацюти автодорогу О15-19-01 сполученням Снігурівка – Тамарине – Безіменне було включено в план ремонту доріг за рахунок бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

11 червня заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак в ході робочого візиту проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі О15-19-01.

Наразі проведено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття із використанням фрези Wirtgen-200м2. Ремонтні роботи продовжуються.

Снігурівська районна державна адміністрація запрошує мешканців, депутатів всіх рівнів та усіх небайдужих громадян долучитися до громадського контролю за якістю виконання дорожніх робіт.

Нагадаємо, раніше депутат облради Кормишкін відгукнувся на прохання мешканців Снігурівщини і посприяв ремонту сільських доріг.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top