Горячее 24 июня 2018

«Прямо в калюжі», — Кормишкін показав, як підрядники на трасі «Калинівка — Снігурівка» під проливним дощем укладали асфальт [ВІДЕО]

2У Миколаївській області на трасі Т-15-08 «Калинівка – Снігурівка» під проливним дощем укладали асфальт. Відео такого ремонту доріг в соцмережі Facebook опублікував депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

На відео видно, як підрядники укладають асфальт під дощем. У свою чергу депутат зазначив, що звернувся до керівництва області із закликом розібратися в ситуації і негайно відреагувати.

«Сьогодні побачив, як на трасі «Калинівка — Снігурівка» укладають асфальт під проливним дощем! Прямо в калюжі! Як так?! Звертаюся до керівництва області з проханням негайно відреагувати і вжити жорстких заходів до підрядника», — написав депутат Кормишкін.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Керівник САД в області Андрій Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося мало. За словами в.о. начальника САД в області, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень.

Сегодня увидел, как на трассе Калиновка — Снигиревка стелят асфальт в проливной дождь! Прямо в лужи! Как так?! Обращаюсь к руководству области с просьбой немедленно среагировать и принять жесткие меры к подрядчику.

Posted by Юрій Кормишкін on 2018 m. Birželis 23 d., Šeštadienis

1 Комментарий

  1. Аноним

    27.06.2018 at 04:26

    Пидары

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top