Горячее 15 мая 2018

На завершення ремонту Снігурівської траси не вистачає 50 млн гривень: служба автодоріг сподівається на допомогу з держбюджету [ВІДЕО]

Для завершення ремонту траси Т-15-08 «Калинівка- Снігурівка» на сьогоднішній день не вистачає 50 мільйонів гривень. За словами, в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрія Максименко, якщо фінансування все ж вдасться знайти, ремонт траси можуть повністю завершити до кінця липня. Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань транспорту та інфраструктури, повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося мало. За словами в.о. начальника САД в області, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень.

«На сьогоднішній день вже використано 69 мільйонів. Ми плануємо до середини липня повністю вибрати фінансування в 147 мільйонів. У нас не вистачає на верхній шар (асфальту, — ред.) близько 50 мільйонів додатково. Ми зараз ведемо роботу по дофінансуванню з державного бюджету на Т-15-08, щоб останню ділянку закрили в верхньому шарі. Я думаю, що кошти будуть перерозподілені, можливо, з інших областей перекинуть 50 мільйонів. Ми плануємо до середини липня закінчити Т-15-08 повністю. Підрядники працюють в повний зріст, у них по 8-9 машин асфальту стоять в ряд», — сказав він.

Максименко зазначив, що з початку року підрядники зробили вже близько 17 кілометрів верхнього шару на трасі Т-15-08. Якщо ж знайдуться додаткові 50 мільйонів, в САД сподіваються, що до кінця липня дорога повністю буде здана в експлуатацію.

«Як ви пам’ятаєте, в минулому році ми закрили дорогу нижнім шаром. На сьогоднішній день укладено 17,7 кілометрів верхнього шару ЩМА. Якщо буде фінансування, максимум до кінця липня ми повністю закриваємо дорогу, з розміткою, зі знаками», — сказав він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top