Новости 21 июня 2018

Голова батьківського комітету навмисно цькувала завідуючу Новопетрівського дитсадка через відмову у працевлаштуванні — Департамент освіти [ДОКУМЕНТ]

Раніше у виданні Снігурівка.ІНФО повідомлялося, у Новопетрівському дитячому садку вже тривалий час вирують пристрасті через непорозуміння батьків з завідуючою Тетяною Хоменко. Голова батьківського комітету Оксана Палєєва розповідала, що спочатку виник скандал через так звані благодійні внески. Пізніше вона поскаржилися на напад зі боку чоловіка завідуючої та появу керівника дитсадку у стані алкогольного сп’яніння на робочому місці.

У відповіді на інформаційний запит у Департаменті освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації повідомили іншу версію розгортання подій у Новопетрівському дитячому садку. Як з’ясувалося, голова батьківського комітету Палєєва двічі зверталася до департаменту освіти зі скаргами на неправомірні дії завідуючою Хоменко та вимагала її звільнення. Втім порушень у дитсадку освітяни не виявили.

«Фактів вимагання та привласнення завідуючою Хоменко Т.І. коштів працівників закладу дошкільної освіти не встановлено. 3 письмових пояснень працівників дитячого садка ніяких коштів з нарахованої та отриманої ними заробітної плати завідуючій Хоменко Т.І. вони не повертали», — відповіли у департаменті освіти.

Також зазначається, що не знайшла жодних фінансових порушень з боку завідуючої Новопетрівським закладом дошкільної освіти Хоменко і Широківська сільська рада.

У Департаменті освіти підкреслюють, що конфліктні ситуації виникали лише на на підставі особистої неприязні голови батьківського комітету та завідуючої.

«З пояснення завідуючої Хоменко близько двох років тому вона відмовила заявниці у працевлаштуванні у дитячий садок на посаду завгоспа, після чого Палєєва через особисте неприязне відношення та упереджене ставлення до завідуючої скаржиться у різні інстанції з різноманітних причин», — зазначається у документі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top