Новости 24 июня 2018

На Снігурівщині під час випасу худоби потонув 56-річний чоловік

Статистика нещасних випадків на водних об’єктах Миколаївської області невтішно вражаюча. З кожним днем кількість надзвичайних подій поповнюється новими фактами. Так, з початку поточного року у регіоні зареєстровано 25 епізодів, які обірвали 16 людських життів, з них життя 3 дітей.

Так, 22 червня водяна стихія забрала 56-річного чоловіка зі Снігурівського району. Надзвичайна подія трапилась в ставку поблизу села Центральне. Під час випасу свійської худоби, зник місцевий мешканець. Про це в поліцію повідомила дружина чоловіка, яка знайшла біля водойми його особисті речі. Вранці, 23 червня, тіло загиблого виявили жителі села.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до жителів та гостей нашого краю: Пам’ятайте – порушення правил безпеки на воді може призвести до трагічних наслідків. За жодних умов не можна купатися в незнайомих або не обладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не слід влаштовувати небезпечні ігри на воді та завжди знаходитись поруч і тримати у полі зору дітей. Бережіть своє життя! У разі екстреної ситуації звертайтеся за номером Служби порятунку «101»!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top