Новости 22 июня 2018

Снігурівчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні [ФОТО]

22 червня снігурівчани вшанували пам’ять тих, кого забрала Друга світова війна. Біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам відбувся пам’ятний мітинг та церемонія покладання квітів, в якій брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова районної ради Тетяна Мезіна, керівники міської ради, сивочолі ветерани Другої Світової війни та мешканці міста.

В місті були також проведені церемонії покладання квітів до усіх стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, і можливо навіть онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на Сході України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Низький уклін захисникам рідної землі у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top