Новости 23 августа 2018

Снігурівчани на головній площі міста відзначили День Державного прапора України [ФОТОРЕПОРТАЖ]

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України від 23 серпня 2004 р вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України. І ось сьогодні, 23 серпня, снігурівчани зібралися на Центральній площі міста аби відзначити Свято Державного прапора України. В заході брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, представники громадських та ветеранських організацій, учасники АТО та мешканці міста.

В усі віки і в усіх народів Державний прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій.

Тому у цей святковий день почесне право підняти Державний прапор України у нашому рідному місті надали воїнам, які захищали свободу і незалежність нашої держави в зоні антитерористичної операції.

Після підняття Державного Прапора з вітальним словом з нагоди свята до мешканців звернувся Сергій Верловицький.

«Наш Прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження нашої Держави. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Адже він є уособленням нашої величної історії, духовним носієм тисячолітніх традицій та предметом національної гордості. І сьогодні, звільняючи українські землі від загарбників, українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде! Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам. Із ним нам іти в майбутнє. У цей день бажаю всім нам єдності й наснаги у спільній праці для зміцнення та розквіту могутньої Української держави! Слава Україні!» – зазначив заступник голови РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top