Новости 25 августа 2018

За результатами конкурсу директором Снігурівської опорної школи став Віталій Кисіль

У Снігурівській райдержадміністрації відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору директора опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» та директора Суворської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Головою комісії, начальником відділу правового забезпечення та діловодства апарату РДА Іриною Лисицею та комісією в складі депутатів райради, освітян, представників районної влади та громадської ради при РДА було проведено розгляд документів кандидатів на відповідність встановлених вимог.

Кандидати пройшли тестування на перевірку знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти. Після тестування кандидати вирішували ситуаційні завдання, після чого провели презентацію перспективних планів розвитку навчальних закладів.

За результатами засідання, члени конкурсної вирішили визнати переможцями Кисіля Віталія Олександровича на заміщення вакантної посади директора опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» Бульбу Світлану Миколаївну на заміщення вакантної посади директора Суворської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Також читайте на Снігурівка.ІНФО інтерв’ю: Нові підручники, інклюзивні класи та підвезення дітей з сільських шкіл: начальник відділу освіти розповіла про готовність Снігурівської опорної школи до навчального року

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top