Новости 23 августа 2018

На Снігурівщині розпочато реалізацію програми Світового Банку по управлінню земельними ресурсами

У Миколаївській області розпочато реалізацію програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Снігурівський район обраний для реалізації даної програми. Про це повідомляє Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Головна мета програми – створення прозорої системи управління земельними ресурсами, що унеможливить будь-які зловживання та незаконні дії у цій сфері.

Робота будуватиметься за такими головними напрямками: дистанційне зондування с/г земель, оцифровування та векторизація планів паювання с/г земель, планів формування територій та іншої кадастрової інформації; виконання кадастрових та картографічних робіт в пілотних сільрадах; інвентаризація державних та комунальних земель, встановлення та реєстрація меж адміністративно-територіальних одиниць, виправлення помилок; розробка та запровадження геопорталу з розпорядження земельними ресурсами; покращення безоплатної юридичної допомоги у сфері земельних відносин.

У підсумку буде створено інфраструктуру для забезпечення моніторингу земельних відносин, дистанційного зондування, оцифровки даних. До кінця 2018 року на Миколаївщині це стосуватиметься Широківської сільської ради.

Надалі буде обрано ще до 50 пілотних об’єднаних територіальних громад та сільрад, на території яких у 2019-2020 роках, за розробленою у 2018 році методикою, відбуватиметься аналогічна робота. Додамо також, що крім Миколаївської області, у реалізації проекту приймають участь Київська та Львівська області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top