Новости 23 марта 2018

Снігурівчани взяли участь в обласному конкурсі юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини»

16-17 березня на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний конкурс юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини». У конкурсі взяли участь юні екскурсоводи-краєзнавці з Снігурівського району (Нововасилівка, Кобзарці, Юріївка, Олександрівка та Горохівка), а також більшості інших районів області.

Так, першим етапом був «Конкурс знавців музейної справи», який передбачав виконання вправ з ведення документації музею. Учасники повинні були правильно заповнити музейні інвентарні картки для двох запропонованих організатором предметів. Далі відбувся конкурс-експромт, який передбачає складання тексту екскурсії за визначеним жеребкуванням набором експонатів. Учасники презентували розроблену ними екскурсію за змодельованим фрагментом експозиції та з урахуванням специфіки екскурсійної групи (за віком, професією тощо).

На другому етапі юні екскурсоводи мали змогу показати свої знання в інтелектуальному конкурсі «Музейний тріатлон», де перемогу здобули Соловйов Віталій та Гамуга Віктор з команди Березанської ЗОШ І-ІІІ ст. Березанської районної ради.

За підсумками двох днів конкурсу І місце посіли Гембержевська Дар’я, Запорожець Дмитро команда МОЦТКЕ УМ, ІІ місце вибороли  Слюсар Вадим та Цехмайструк Юлія, команда Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 імені К.Ф. Ольшанського, та ІІІ місце за Кіпень Іриною та Турович Софією з команди Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради. Всі переможці обласного конкурсу юних екскурсоводів «Музейна скарбниця Миколаївщини» отримали грамоти та цінні подарунки, а учасники – сертифікати, що підтверджують їх участь в заході.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top