Горячее 16 марта 2018

Снігурівська міськрада дозволила розробити документацію на землю, де вже три місяці стоять кіоски скандальної «Ситої хати» — депутати стверджують, що землю незаконно захопили [ВІДЕО]

На сесії 14 березня депутати Снігурівської міської ради дали згоду на розробку технічної документації та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування за двома адресами в місті, де вже майже три місяці працюють скандальні магазини «Сита Хата». Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Згідно проекту рішення «Про розробку детальних планів території земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування за адресами: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 та Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 104», депутати мали проголосувати, після чого дані ділянки можна було б виставити на аукціон та здавати в оренду.

В документі зазначено, що фізична особа-підприємець Міронова О.С просить надати дозвіл на розробку технічної документації по двом ділянкам, площею 45 квадратних метри.

При обговоренні проекту депутат Олександр Воробйов зазначив, що ці ділянки були самовільно захоплені та на них вже встановлені торгівельні кіоски «Сита хата». В той же час, обурився депутат, громада не отримує ані копійки в бюджет від даного підприємства.

 «Люди захопили самовільно землю, встановили торгівельні палатки, торгують. Нащо їм тоді надавати (згоду на розробку детальних планів, — ред.) хай далі собі торгують, в бюджет у нас поповнення коштів не поступає. Не знаю, за що голосувати і що надавати. По-перше, там прибудинкова територія, друга ділянка – це землі загального користування. Відкрите кримінальне провадження, люди самі з Херсону приїхали, встановили палатку і торгують там», — сказав депутат Воробйов.

Його колега Вадим Журавель додав, що не вважає винними підприємців, втім наголосив, що правоохоронні органи відкрили кримінальні провадження по цій справі.

«Я не вважаю цих людей винними, що вони самі поставили ці палатки. По-перше, покажіть мені рішення сесії, що депутати виділили землю під ці палатки. Є рішення сесії? А тепер, шановні депутати, послухайте. На цій підставі прокуратура відкрила кримінальне провадження, тому що депутатами не була виділена земля. Правильно каже Воробйов: на якій підставі далі голосувати?» — заявив Журавель.

Мер Леонід Голобля відповів, що міська рада пішла по схемі, яка працювала вже не один рік і земля була виділена рішенням виконкому, а не сесії.

«Для того, щоб вирішити долю цих земельних ділянок, нам треба сформувати, тобто, дати дозвіл на розробку технічної документації. Коли буде документація, ці ділянки можуть бути виставлені на аукціон і будь-хто може їх купити. Це не означає, що ми віддамо їх «Ситій хаті», чи ще комусь», — сказав мер.

Втім депутат Журавель знову заперечив словам міського голови, зазначивши, що міська рада вводить в оману людей. Він також акцентував, що Голобля вибірково відноситься до підприємців, так як місцевому мешканцю було відмовлено у проханні надати землю для розміщення кіоску.

«Там прибудинкова територія, власниками якої є мешканці домі. Ви чуєте? По-друге, землі загального користування, дорога. Що ви роздаєте? Ви людей вводите в оману, дозволяєте, люди будують, а потім виходить такий нігілізм, — сказав депутат. А чого ви відмовили мешканцю Снігурівки, який надав (документи, — ред.) на кіоск, відмовили, бо зелена зона? А на землях загального користування можна ставити? Оце, громада, дивіться, кого ви вибираєте, — додав він».

Після жвавих дискусій даний проект рішення підтримали 14 депутатів, п’ятеро проголосували проти, ще троє утримались.

Нагадаємо, раніше депутат Журавель заявив, що мер Голобля отримав «відкат» за встановлення двох кіосків «Сита хата» у місті Снігурівка.

4 Комментариев

 1. Адвокат

  18.03.2018 at 21:22

  Розглянувши рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 стосовно «Ситих хат» встановлено, що це рішення та попередні рішення виконкому Снігурівської міської ради про надання дозволу на розміщення цих МАФів, за прийняття яких голосував та особисто підписував міський голова, якому повідомлялось про незаконність прийняття даних рішень, суперечать діючому законодавству України, а саме:
  Стосовно прийняття рішення виконкомом Снігурівської міської ради у 2017 році щодо надання дозволу та погодження розміщення МАФів «Ситих хат» на земельних ділянках, на яких заборонено розміщення МАФів, та яке суперечить чинному законодавству України, головою якого є Голобля Л.М. –
  ПО ПЕРШЕ: Відповідно частини 1 статті 79 Земельного кодексу України земельна ділянка це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
  Відповідно підпункту 14.1.74 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України земельна ділянка це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, цільовим призначенням та з визначеними щодо неї правами.

  коментар до вищевказаного: тобто земельна ділянка буде існувати якщо на неї розроблявся проект землеустрою. Де знаходяться ці МАФи проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі не розроблявся. У зв’язку з чим головою Снігурівського виконкому, при наданні дозволу на розміщення цих МАФів «Ситих хат» порушено чинне законодавство України, а саме: порушено вимоги статті 124 Земельного кодексу України порядку передачі земельних ділянок в оренду.

  ПО ДРУГЕ: Відповідно статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.
  Відповідно абзацу 1 пункту 288.1 статті 288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

  коментар до вищевказаного : договір оренди за користування земельними ділянками або в іншому випадку хоча б щось інше що наповнювало місцевий бюджет, на яких знаходяться МАФи «Ситі хати», відсутній та його і не може бути у зв’язку з відсутністю сформованої земельної ділянки. У зв’язку з чим також Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушено чинне законодавство України, а саме: порушено вимоги абзацу 1 пункту 288.1 статті 288 Податкового кодексу України.

  ПО ТРЕТЄ: Відповідно частини 1 статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» прибудинкова територія це територія навколо багатоквартирного будинку, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
  Відповідно пункту «а» частини 4 статті 83 Земельного кодексу України до земель загального користування населених пунктів відносяться (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо).

  коментар до вищевказаного: один із МАФів «Ситих хат» побудований на прибудинковій території власників багатоквартирного будинку по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області, а другий МАФ побудований на землях загального користування територіальної громади міста Снігурівка, а не на земельній ділянці «для комерційного використання», у зв’язку з чим Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушені законні права та інтереси вищезазначених власників квартир і нежитлових приміщень, розташованих у вищезазначеному багатоквартирному будинку, територіальної громади міста Снігурівка та чинного законодавства України).

  Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності неодноразово посилається на земельну ділянку, як на об’єкт цивільних прав, який може існувати тільки після розроблення відповідної документації із землеустрою згідно чинного законодавства.
  Відповідно Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 розміщення вищезазначених споруд здійснюється на підставі схеми розміщення тимчасової споруди, яка є невід’ємною частиною паспорта прив’язки тимчасової споруди, у якій вказується площа земельної ділянки ____ га згідно з документами на землекористування (додаток 1 до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності).

  коментар до вищевказаного: площа земельної ділянки вказується у разі її формування, а документ на землекористування це договір оренди землі, який відсутній у власників вищевказаних МАФів «Ситих хат». У зв’язку з чим Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушено чинне законодавство України при особистому голосуванні та підписанні відповідного рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради.

  Враховуючи вищезазначене, рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 2017 року про надання дозволу та погодження розміщення МАФІВ «Ситих хат» за вищевказаними адресами підлягає негайному скасуванню, як таке, що суперечить чинному законодавству України Снігурівською міською радою, а вразі відмови останньої відповідними компетентними органами державної влади.

  Стосовно прийняття рішення Снігурівською міською радою № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів –
  Згідно чинного законодавства України, вищевказані земельні ділянки не можуть бути сформовані та передані для комерційних цілей у зв’язку з:

  1. Відповідно пункту 4 частини 1 статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» прибудинкова територія це територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
  Відповідно частини 2 статті 42 Земельного кодексу України земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  коментар до вищевказаного: один із МАФів побудований на прибудинковій території власників багатоквартирного будинку по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області, яка разом із земельною ділянкою, на якій знаходиться МАФ, може передатися безоплатно у власність або в постійне користування тільки співвласникам багатоквартирного будинку.

  2. Відповідно пункту «а» частини 4 статті 83 Земельного кодексу України до земель загального користування населених пунктів відносяться (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо)

  коментар до вищевказаного: другий МАФ побудований на землях загального користування територіальної громади міста Снігурівка, що є частиною шляху та вулиці Суворова, у зв’язку з чим, земельну ділянку біля магазину «Ювілейний», не можливо передати у власність чи користування.

  3. Відповідно абзацу 2 частини 2 статті 134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах, аукціонах) земельні ділянки комунальної власності або права на них (оренда) у разі розташування на земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

  коментар до вищевказаного: враховуючи абзац 2 частину 2статтю 134 Земельного кодексу України забороняється проведення аукціону на земельні ділянки під вищевказаними спорудами у зв’язку з знаходженням споруд на земельних ділянках, які перебувають у власності фізичної чи юридичної особи.

  Міський голова обізнаний у вищевказаному законодавстві, яке забороняє розміщувати МАФи, приймати рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів, але в супереч та в порушення Конституції і законодавства України міський голова особисто голосує та підписує завідомо незаконне рішення. Як можна приймати рішення завідомо знаючи, що землевпорядна та інша документація, якщо її розробляти згідно чинного законодавства, не може бути погоджена відповідними експертними та компетентними особами державної влади, а в такому випадку не може та не буде законних підстав для розміщення будівель чи споруд.

  При прийнятті рішення Снігурівською міською радою № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів, з боку керівництва Снігурівської міської ради вбачається конфлікт інтересів, який ґрунтується на проштовхуванні відповідних інтересів, які обізнані, що дане питання суперечить Конституції та чинному законодавству України.
  Відповідно ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України.
  Враховуючи вищевказане постає питання — міський голова знав що порушується законодавство щодо розміщення МАФів «Ситих хат» чи не знав? Якщо знав, то треба відповідати за порушення,а якщо не знав, то він не відповідає займаній посаді. В обох вищевказаних випадках міський голова Голобля Л.М. не може займати свою посаду та має піди у відставку, тому що такі та інші існуючі дії приводять та в подальшому приведуть і нанесуть ще до більшої шкоди територіальній громаді м. Снігурівка, в тому числі до ще більших втрат міського бюджету, який, у зв’язку з бездіяльністю, безвідповідальністю та не компетентністю, наноситься сьогодні також і іншим керівництвом Снігурівської міської ради.
  Р.S. Одне тільки шкода, що власники МАФів «Ситих хат» введені в оману міським головою та теперішнім керівництвом міської ради та зазнають моральних збитків від некомпетентності керівництва Снігурівської міської ради та в подальшому, якщо законодавство України не буде порушуватися міським головою та теперішнім керівництвом міської ради, обов’язково буде зобов’язано прибрати МАФИ та понести матеріальні збитки з їх вини. Тому мабуть відповідні особи Снігурівської міської ради не бажають вищевказаних дій та в супереч Чинного законодавства України і в супереч інтересів громади м. Снігурівка проштовхують вищезазначені рішення.
  І не треба прикриватися колегіальним рішенням, мов «я — голосуючий» не буду відповідати за це рішення бо це колегіальне рішення. Ви голосуєте особисто і несете відповідальність особисто, в тому числі і депутати, і секретар ради, і міський голова. А міський голова має право вето та для того там і знаходиться, щоб не підписувати завідомо не законні рішення. А у разі його згоди з такими рішеннями, які суперечать Конституції та чинному законодавству України, має нести відповідальність.

 2. Адвокат

  18.03.2018 at 21:23

  Розглянувши рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 стосовно «Ситих хат» встановлено, що це рішення та попередні рішення виконкому Снігурівської міської ради про надання дозволу на розміщення цих МАФів, за прийняття яких голосував та особисто підписував міський голова, якому повідомлялось про незаконність прийняття даних рішень, суперечать діючому законодавству України, а саме:
  Стосовно прийняття рішення виконкомом Снігурівської міської ради у 2017 році щодо надання дозволу та погодження розміщення МАФів «Ситих хат» на земельних ділянках, на яких заборонено розміщення МАФів, та яке суперечить чинному законодавству України, головою якого є Голобля Л.М. –
  ПО ПЕРШЕ: Відповідно частини 1 статті 79 Земельного кодексу України земельна ділянка це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
  Відповідно підпункту 14.1.74 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України земельна ділянка це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, цільовим призначенням та з визначеними щодо неї правами.

  коментар до вищевказаного: тобто земельна ділянка буде існувати якщо на неї розроблявся проект землеустрою. Де знаходяться ці МАФи проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі не розроблявся. У зв’язку з чим головою Снігурівського виконкому, при наданні дозволу на розміщення цих МАФів «Ситих хат» порушено чинне законодавство України, а саме: порушено вимоги статті 124 Земельного кодексу України порядку передачі земельних ділянок в оренду.

  ПО ДРУГЕ: Відповідно статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.
  Відповідно абзацу 1 пункту 288.1 статті 288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

  коментар до вищевказаного : договір оренди за користування земельними ділянками або в іншому випадку хоча б щось інше що наповнювало місцевий бюджет, на яких знаходяться МАФи «Ситі хати», відсутній та його і не може бути у зв’язку з відсутністю сформованої земельної ділянки. У зв’язку з чим також Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушено чинне законодавство України, а саме: порушено вимоги абзацу 1 пункту 288.1 статті 288 Податкового кодексу України.

  ПО ТРЕТЄ: Відповідно частини 1 статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» прибудинкова територія це територія навколо багатоквартирного будинку, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
  Відповідно пункту «а» частини 4 статті 83 Земельного кодексу України до земель загального користування населених пунктів відносяться (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо).

  коментар до вищевказаного: один із МАФів «Ситих хат» побудований на прибудинковій території власників багатоквартирного будинку по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області, а другий МАФ побудований на землях загального користування територіальної громади міста Снігурівка, а не на земельній ділянці «для комерційного використання», у зв’язку з чим Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушені законні права та інтереси вищезазначених власників квартир і нежитлових приміщень, розташованих у вищезазначеному багатоквартирному будинку, територіальної громади міста Снігурівка та чинного законодавства України).

  Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності неодноразово посилається на земельну ділянку, як на об’єкт цивільних прав, який може існувати тільки після розроблення відповідної документації із землеустрою згідно чинного законодавства.
  Відповідно Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 розміщення вищезазначених споруд здійснюється на підставі схеми розміщення тимчасової споруди, яка є невід’ємною частиною паспорта прив’язки тимчасової споруди, у якій вказується площа земельної ділянки ____ га згідно з документами на землекористування (додаток 1 до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності).

  коментар до вищевказаного: площа земельної ділянки вказується у разі її формування, а документ на землекористування це договір оренди землі, який відсутній у власників вищевказаних МАФів «Ситих хат». У зв’язку з чим Снігурівським міським головою, який є посадовою особою, порушено чинне законодавство України при особистому голосуванні та підписанні відповідного рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради.

  Враховуючи вищезазначене, рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 2017 року про надання дозволу та погодження розміщення МАФІВ «Ситих хат» за вищевказаними адресами підлягає негайному скасуванню, як таке, що суперечить чинному законодавству України Снігурівською міською радою, а вразі відмови останньої відповідними компетентними органами державної влади.

  Стосовно прийняття рішення Снігурівською міською радою № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів –
  Згідно чинного законодавства України, вищевказані земельні ділянки не можуть бути сформовані та передані для комерційних цілей у зв’язку з:

  1. Відповідно пункту 4 частини 1 статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» прибудинкова територія це територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
  Відповідно частини 2 статті 42 Земельного кодексу України земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  коментар до вищевказаного: один із МАФів побудований на прибудинковій території власників багатоквартирного будинку по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області, яка разом із земельною ділянкою, на якій знаходиться МАФ, може передатися безоплатно у власність або в постійне користування тільки співвласникам багатоквартирного будинку.

  2. Відповідно пункту «а» частини 4 статті 83 Земельного кодексу України до земель загального користування населених пунктів відносяться (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо)

  коментар до вищевказаного: другий МАФ побудований на землях загального користування територіальної громади міста Снігурівка, що є частиною шляху та вулиці Суворова, у зв’язку з чим, земельну ділянку біля магазину «Ювілейний», не можливо передати у власність чи користування.

  3. Відповідно абзацу 2 частини 2 статті 134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах, аукціонах) земельні ділянки комунальної власності або права на них (оренда) у разі розташування на земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

  коментар до вищевказаного: враховуючи абзац 2 частину 2статтю 134 Земельного кодексу України забороняється проведення аукціону на земельні ділянки під вищевказаними спорудами у зв’язку з знаходженням споруд на земельних ділянках, які перебувають у власності фізичної чи юридичної особи.

  Міський голова обізнаний у вищевказаному законодавстві, яке забороняє розміщувати МАФи, приймати рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів, але в супереч та в порушення Конституції і законодавства України міський голова особисто голосує та підписує завідомо незаконне рішення. Як можна приймати рішення завідомо знаючи, що землевпорядна та інша документація, якщо її розробляти згідно чинного законодавства, не може бути погоджена відповідними експертними та компетентними особами державної влади, а в такому випадку не може та не буде законних підстав для розміщення будівель чи споруд.

  При прийнятті рішення Снігурівською міською радою № 18 від 14.03.2018 про розробку проектів землеустрою на земельні ділянки в м. Снігурівка, де знаходяться МАФи «Ситі хати» для відведення їх в оренду власникам цих МАФів, з боку керівництва Снігурівської міської ради вбачається конфлікт інтересів, який ґрунтується на проштовхуванні відповідних інтересів, які обізнані, що дане питання суперечить Конституції та чинному законодавству України.
  Відповідно ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України.
  Враховуючи вищевказане постає питання — міський голова знав що порушується законодавство щодо розміщення МАФів «Ситих хат» чи не знав? Якщо знав, то треба відповідати за порушення,а якщо не знав, то він не відповідає займаній посаді. В обох вищевказаних випадках міський голова Голобля Л.М. не може займати свою посаду та має піди у відставку, тому що такі та інші існуючі дії приводять та в подальшому приведуть і нанесуть ще до більшої шкоди територіальній громаді м. Снігурівка, в тому числі до ще більших втрат міського бюджету, який, у зв’язку з бездіяльністю, безвідповідальністю та не компетентністю, наноситься сьогодні також і іншим керівництвом Снігурівської міської ради.
  Р.S. Одне тільки шкода, що власники МАФів «Ситих хат» введені в оману міським головою та теперішнім керівництвом міської ради та зазнають моральних збитків від некомпетентності керівництва Снігурівської міської ради та в подальшому, якщо законодавство України не буде порушуватися міським головою та теперішнім керівництвом міської ради, обов’язково буде зобов’язано прибрати МАФи та понести матеріальні збитки з їх вини. Тому мабуть відповідні особи Снігурівської міської ради не бажають вищевказаних дій та в супереч чинного законодавства України і в супереч інтересів громади м. Снігурівка проштовхують вищезазначені рішення.
  І не треба прикриватися колегіальним рішенням, мов «я — голосуючий» не буду відповідати за це рішення бо це колегіальне рішення. Ви голосуєте особисто і несете відповідальність особисто, в тому числі і депутати, і секретар ради, і міський голова. А міський голова має право вето та для того там і знаходиться, щоб не підписувати завідомо не законні рішення. А у разі його згоди з такими рішеннями, які суперечать Конституції та чинному законодавству України, має нести відповідальність.

 3. Адвокат

  18.03.2018 at 23:47

  Додаток до вищевказаного коментаря.
  Розглянувши рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 щодо з метою в подальшому передачі земельних ділянок під МАФами «Ситими хатами» встановлено, що вищевказане рішення прийнято на підставі звернення однієї і тієї особи, яка мабуть і є власником цих МАФів, а не на підставі звернень двох осіб. Тільки за зверненнями не менше двох осіб визначається доцільність та можливість в майбутньому проведення земельних торгів (аукціону) на земельні ділянки. Ще прокололися. В даному випадку вбачається конфлікт інтересів у осіб, які проштовхують відповідні питання.
  Запитую у Голоблі Л.М. та іншого керівництва Снігурівської міської ради: Розроблення детального плану буде проводитися потайки без обговорення з власниками земельних ділянок, чи з метою врахування пропозицій власників земельних ділянок (в даному випадку це мешканці м. Снігурівки) міською радою буде організовано обговорення у публічному місці (наприклад у будинку культури чи іншому приміщенні) та запрошено вищевказаних власників відповідних земельних ділянок для обговорення і прийнято відповідне рішення на бажаннях громади та в межах законодавства? Ці люди-мешканці міста Снігурівки Миколаївської області делегували вам повноваження, щоб ви від їхнього імені, в їх інтересах, а не в інтересах якихось інших осіб, та не дай боже у своїх особистих інтересах, згідно чинного законодавства приймали рішення. Якщо ви не виконуєте надані вам повноваження, що вбачається з вищезазначеного, то я висловлюю вам недовіру.
  У вищевказаному рішенні завідомо вказано, що фінансування робіт з розроблення відповідних документацій на земельні ділянки здійснити за рахунок коштів особи, яка подала заяву. Але міська рада з метою незалежності в прийнятті рішень, об’єктивності та неупередженості повинна замовляти документацію за власні кошти, провести конкурсний відбір щодо розробників документацій тощо. Вищевказане припускає що є домовленість про передачу в майбутньому земельних ділянок вищезазначеній особі ввівши в оману депутатів міської ради та громаду м. Снігурівки порушуючи законодавство та нанесення шкоди громаді м. Снігурівка, що може бути в тому числі і конфліктом інтересів.
  До якого часу такі та інші незаконні дії, які вчиняються теперішнім керівництвом Снігурівської міської ради, які наносять велику шкоду територіальній громаді міста Снігурівка Миколаївської області будуть продовжуватися? Правоохоронні органи АУ, ви ДЕ.

 4. Адвокат

  19.03.2018 at 01:28

  Додаток до вищевказаного коментаря.
  Розглянувши відеозапис сесії міської ради про обговорення проекту рішення Снігурівської міської ради № 18 від 14.03.2018 щодо з метою в подальшому передачі земельних ділянок під МАФами «Ситими хатами» Голобля Л.М. висловився, що колишні керівники Снігурівської міської ради, а саме Ларченко О.А. та Бойко І.В. так само розміщували МАФи. Вищезазначені особи (колишні керівники міської ради), коли Голоблі Л.М. вони були потрібні, то вони були йому товариши. А тепер він їх поливає брудом, що вони теж так робили (розміщували МАФи), як і він та ще ними прикривається щоб не нести відповідальність за свої особисті вчинки. Так може сказати тільки не компетентна особа, яка не знає історію дій колишньої міської ради та чинного законодавства. В порівнянні з вчинками Голоблі Л.М. колишні керівники міської ради, особисто Ларченко О.А. будував місто та наповнював бюджет на 99 відсотків від сплати за користування земельними ділянками в порівнянні з Голоблею Л. Голобля Л.М. не тільки не наповнює міський бюджет, але і розвалює напрацьовані відносини між землекористувачами. Не відстоює інтереси Снігурівської міської ради для наповнення бюджету за користування земельними ділянками.
  Стосовно висловлення Дарбіняна Деніса до депутата міської ради що він не займається МАФом аптеки по вул. Центральній, 79 повідомляю тобі друже, що дане питання належить до компетентності Снігурівського міського голови, тому рекомендую запитати у Голоблі Л.М. по даному питанню, взяти Денісу на контроль дане питання та доповідати на сесіях міської ради в інтересах громади м. Снігурівка, як це робить Вадим Журавель та інші депутати що зроблено з приводу даного питання міським головою. Візьми на себе відповідальність врегулювати питання розміщення МАФу аптеки по вул. Центральній, 79 щоб бути не небагатослівним. Вадим Журавель фізично, як і інший депутат, не в змозі усім займатися відразу. Та є і інші депутати, яким ти можеш задати дане питання. Давай будемо разом допомагати таким як Вадим Журавель та іншим, які борються за місто Снігурівка та наповнення місцевого бюджету. Голобля Л.М. за своїми обов’язками зобов’язаний знати, які земельні ділянки використовуються без правовстановлюючих документів, а які встановлені з порушенням законодавства та на підставі інформації притягувати до відповідальності землекористувачів, які не сплачують до бюджету. Але ж він це не робить, як це вбачається з його дій. З його дій вбачається нерідко порушення чинного законодавства. Такого свавілля як при цьому мері Голоблі Л.М. та порушень законодавства ще не було та враховуючи його ігнорування на порушення ним же чинного законодавства України ще буде неодноразово.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top