Новости 19 марта 2018

Снігурівчани посіли ІІ місце в обласному огляді малих форм ансамблів народних інструментів «VOLTA»

17 березня у Миколаївському коледжі культури і мистецтв відбувся обласний огляд малих форм ансамблів народних інструментів «VOLTA». Назву обласного огляду увінчав музичний термін «Вольта», що символізує системність світу мистецтва музики. Огляд проводиться з метою збереження і відродження традиційних видів української національної культури, вдосконалення виконавської майстерності ансамблів малих форм та окремих виконавців, збагачення репертуару високохудожніми творами.

37 виконавців з Миколаївської області взяли участь у справжньому святі музики. Цього разу Снігурівський район представляла Снігурівська дитяча школа мистецтв з ансамблем народних інструментів малих форм та солістом-інструменталістом, зайнявши почесне ІІ місце. Велика заслуга викладачів, які добре підготували учнів до конкурсу – Кравець О.Б., Глущенко О.І., Єременко О.В., Біла Л.О., Косенко Ю.О. За умовами заходу конкурсанти демонстрували два різнохарактерні твори народної та сучасної музики українських і зарубіжних композиторів. Варіації на теми українських народних пісень, фрагменти з класичних творів відомих композиторів, вальси, романси та балади чарували неповторними музичними переливами усіх, хто завітав на свято справжнього мистецтва.

Усі учасники заходу повезли додому дипломи управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації та пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top