Новости 19 марта 2018

В Міністерство охорони здоров’я подана пропозиція про створення госпітального округу з двома опорними лікарнями – в Снігурівці та Баштанці

В Міністерство охорони здоров’я України була подана пропозиція щодо створення в Миколаївській області Східного госпітального округу, де буде одразу дві опорні лікарні – в Снігурівці та Баштанці. Про це на сесії районної ради 16 березня повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

За словами голови РДА, в Миколаївській області ще не підписані документи про формування госпітальних округів, тому що Баштанський госпітальний округ не набирав більше 120 тисяч населення.

Водночас вона повідомила, що в Міністерстві охорони здоров’я розглядається можливість створення Східного госпітального округу.

«Була Супрун (міністр охорони здоров’я, — ред.), головний лікар Снігурівської ЦРЛ був на зустрічі…Ще не підписано, але подано в Міністерство охорони здоров’я пропозиція щодо створення Східного округу з двома опорними лікарнями – в Баштанці і в Снігурівці. Якщо така пропозиція буде підписана, то Березнегуватський та Снігурівський райони будуть їздити в опорну лікарню в Снігурівку, а Баштанка, Новий Буг і Казанка будуть обслуговуватися в лікарні Баштанки», — сказала Бойко.

Також існує варіант, що в одному окрузі буде створено відразу три опорні медичні заклади.

«Можливо Супрун піде на те, що буде навіть три лікарні – буде ще Новобузька, але це ще під питанням. Пропозиція подана про Східний госпітальний округ з лікарнями в Снігурівці і Баштанці», — додала голова району.

Нагадаємо, раніше начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міськради Ірина Шамрай заявила, що у Миколаївській області заплановано створення чотирьох госпітальних округів. Снігурівський район разом с Березнегуватським, Новодеським, Вітовським, Березанським, Очаківським, Миколаївським та містом Миколаїв утворять третій госпітальний округ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top