Горячее 20 января 2018

Савченко надеется в этом году завершить ремонт Снигиревской трассы, на которую потратили уже более 300 миллионов гривен [ВИДЕО]

В 2017 году 48,3 км автодороги «Калиновка — Снигиревка — Березнеговатое» выполнено в первом слое асфальтобетона и 8,6 км — готово в верхнем слое ЩМА. Об этом на своей странице в Facebook сообщил глава Николаевской ОГА Алексей Савченко.

Он отметил, что в 2017 году на ремонт трассы Т-15-08 исрасходовали почти 313 млн грн (86,9 — госбюджет; 18,1 — областной бюджет; 3,5 миллиона — районный бюджет; 204,4 млн — таможенные средства).

«Несмотря на то, что у нас изъяли 160 млн грн средств таможенного эксперимента, на которые мы рассчитывали и планировали полностью завершить эту автодорогу, работы по регенерации и обустройство первого слоя Т-15-08 полностью завершены», — написал глава ОГА.

Также Савченко поблагодарил за поддержку министра инфраструктуры и руководителя Укравтодора, а также выразил надежду, что в 2018 году ремонт трассы закочант.

«Уверен, в этом году мы достроим трассу полностью и получим современную дорогу. 2018 должен быть решающим в восстановлении дорог Николаевщины », — резюмировал Савченко.

Ранее сообщалось, что после новогодних праздников на Снигиревской трассе продолжается укладка асфальтобетона.

Напомним, ремонт одного километра дороги на Снигиревку в Николаевской области обходится в 10,5 млн гривен.

Сказано — зроблено! Контролюємо ремонт снігурівської траси Т-15-08. Незважаючи на те, що у нас вилучили 160 млн грн коштів митного експерименту, на які ми розраховували і планували повністю завершити цю автодорогу, роботи з регенерації та улаштування першого шару Т-15-08 повністю завершені. Таким чином, на сьогодні ми маємо 48,3 км автодороги виконаних у першому шарі асфальтобетону і 8,6 км — готових із верхнім шаром ЩМА. У 2017 році на Т-15-08 виконано та оплачено робіт на суму у майже 313 млн грн (86,9 млн — держбюджет; 18,1 млн — обласний бюджет; 3,5 млн — районний бюджет; 204,4 млн — митні кошти). Фінансування, організація ремонтних робіт, безперервний контроль якості, підзвітність замовників і виконавців робіт — це стає можливим завдяки обєднанню зусиль влади, депутатів, безпосередньої участі громад та активістів. Окремо дякую за підтримку міністру інфраструктури Volodymyr Omelyan та керівнику Укравтодору Славомір Новак. Впевнений, цього року ми добудуємо трасу повністю та отримаємо сучасну дорогу. 2018-й має бути вирішальним у відновленні автошляхів Миколаївщини.Міністерство інфраструктури України Укравтодор Миколаївська обласна державна адміністрація Служба автомобільних доріг у Миколаївській області Укртрансбезпека / Державна служба України з безпеки на транспорті

Posted by Олексій Савченко on 2018 m. sausis 16 d.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top