Новости 25 января 2018

Генпідряднику по ремонту Снігурівської траси «Дорлідеру» заборонили три роки брати участь у тендерах

Антимонопольний комітет заборонив ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» три роки брати участь в тендерах по ремонту доріг. Про це 25 січня повідомив в.о. начальника Служби автодоріг в Миколаївській області Андрій Кристенко на спільному засіданні постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту та тимчасової комісії з контролю ефективності використання бюджетних коштів на ремонт доріг області, передає інтернет-видання «Мой город».

Чиновник зазначив, що фірма «Дорлідер» був викрита в змові з іншими учасниками тендеру. На даний момент фірма оскаржує заборону Антимонопольного комітету в суді.

Зазначимо, що «Дорлідер» протягом кількох років отримував замовлення на будівництво і ремонт автодоріг в різних регіонах України, в тому числі в Миколаївській області. Фірма є генпідрядником робіт на ділянках траси Т-1508 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате».

Нагадаємо, що протягом 2017 року неодноразово поступали скарги через те, що підрядник не встигає проводити ремонт траси Т-15-08.  Так, керівництво Снігурівської РДА та члени Громадської ради при ОДА зазначали, що на дорозі «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» працює недостатня кількість техніки, тому компанія «Дорлідер» дещо відстає від плану виконання.

Втім, після скарг підрядник так і не пришвидшив виконання робіт, тому знову отримав зауваження.

Також раніше повідомлялося, що одеські підрядники без відкритих кошторисів поділили півмільярда на трасу Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате».

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top