Новости 21 января 2018

Обласна федерація і Снігурівська РДА визначили основні напрямки з розвитку футболу в районі

16 січня відбулась робоча зустріч голови Снігурівської РДА Інни Бойко з керівництвом обласної федерації футболу – головою федерації Олександром Пасічним та його заступником Ігорем Пономаренком, також були присутні члени виконкому районної федерації футболу. Про це повідомляє прес-служба ФФМО.

Були обговорені питання розвитку футболу на Снігурівщині та можливість фінансування футбольних команд району у змаганнях різного рівня. Пасічний навів приклади такого фінансування у інших регіонах нашої області. Інна зазначила, що райдержадміністрація готова надавати фінансову підтримку за умови 50/50 (50% – РДА та 50% – спонсорські надходження) та за умови  обґрунтованих розрахунків та наявності календарного плану всіх змагань.

Стосовно міського стадіону «Колос», на якому відбуваються футбольні матчі, голова РДА зауважила, що на цю спортивну споруду виготовлено технічний паспорт та вже у стадії завершення проектна документація реконструкції стадіону. Сама реконструкція буде коштувати 16­18 мільйонів гривень і це буде можливо тільки за підтримки депутатів Верховної Ради.

Свої думки про розвиток футболу в районі висловили також  члени районної федерації. Після завершення спілкування, районна федерація отримала у подарунок футбольні м’ячі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top