Горячее

Снігурівчани вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України [ФОТО]

718

21 листопада чимало снігурівчан зібралося біля стели борцям за волю та незалежність України, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Про це повідомляє Снігурівська РДА.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, учасники АТО, рідні загиблих учасників АТО та мешканці міста. Вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Ми, українці, подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні та вийшов на Майдан не просто відстоювати своє право на Євроінтеграцію, а право на життя в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина, де немає насильства, де кожна людина має захищені права, — повідомляє Снігурівська райдержадміністрація.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости