Новости

У Снігурівці від удару струмом загинув електрослюсар «Миколаївобленерго»

654

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв ПАТ «Миколаївобленерго» загинув у Снігурівці в результаті нещасного випадку. Інцидент стався 11 липня. Про це повідомляється на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Бригада — керівник робіт майстер виробничої дільниці, два електрослюсаря, інженер служби релейного захисту та допускний електромонтер обслуговування за нарядом-допуском — виконувала роботи з капітального ремонту трансформаторів струму і системи шин приєднання підстанції «Снігурівка». Після підготовки і інструктажу бригаду допустили до робіт, а керівник дав завдання зайти в приміщення головного щита управління (ГЩУ) і готувати інструмент.

«Зайшовши в ГЩУ керівник робіт зауважив, що електрослюсар не виконав дану команду. Майстер повернувся за ним, і, виходячи з будівлі ГЩУ почув характерний звук електричної дуги, після чого його наздогнав один з членів бригади і сказав, що відключився ВМ-35 кВ 2Т », — йдеться в повідомленні.

Працівники виявили приставні сходи і непритомного чоловіка. Йому почали надавати долікарську допомогу та викликали «швидку», але медики констатували смерть. Повідомляється, що електрослюсарю було 43 роки. Його стаж роботи за професією — 22 роки. У нього залишилися двоє синів, молодшому — 5 років.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости