Новости 18 сентября 2017

На Снігурівській трасі були проблеми з дорожніми роботами через затримку з доставкою палива

17 вересня від представників громадської ради при Миколаївській ОДА надійшло повідомлення, що асфальт на Снігурівській трасі привезли, а працівників не було. Чим була викликана затримка роботи, розповів віце-губернатор Валентин Гайдаржи. Про це повідомляє інтернет-видання «Снігурівка.ІНФО».

Так, в «Фейсбук» Олег Чалов написав, що ремонт Снігурівської траси затримується.

«Техніка дорожніх робітників вся в відстійнику, нікого немає, але вже 8 фур з асфальтом чекають, асфальт холоне. Пропоную, за неналежний контроль і організацію робіт, об’явити догану відповідному керівнику автодору», — написав миколаївець.

Пізніше він додав, що за інформацією водія, який привіз асфальт, техніку подали тільки об 11:08.

У «Фейсбук» віце-губернатор Валентин Гайдаржи прояснив ситуацію. Він зазначив, що на місце виїжджали представники ОДА та голова Снігурівської райдержадміністрації.

«Станом на 12:00 вся техніка, яка присутня на Снігурівській трасі, працює. За словами дорожніх працівників, дійсно, вранці була певна затримка в роботі через затримку з доставкою на місце проведення робіт палива. Сьогоднішня ситуація — це черговий доказ того, що об’єднавши зусилля влади і громадськості, ми можемо зробити набагато більше», — написав Гайдаржи.

Раніше повідомлялося, що підрядник на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» отримав зауваження за якість ремонту доріг та відставання від плану.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top