Горячее 03 августа 2017

Кормишкін просить протягом місяця встановити ГВК на відремонтованій трасі «Калинівка — Снігурівка»

Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін звернув увагу Служби автодоріг на необхідності установки габаритно-вагового комплексу на трасі Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка». Про це він сказав в ході позачергової сесії облради 2 серпня, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Депутат підкреслив, що на сьогоднішній день тривають ремонтні роботи на трасі Т-15-08 і звернув увагу, що протягом місяця депутати і служба автомобільних доріг повинні подбати про встановлення на цій трасі ГВК. Кормишкін відзначив, що якщо цього не зробити, новий асфальт незабаром знищать непорядні перевізники.

Сьогодні робиться дуже добра справа — дорога від Калинівки до Снігурівки. Але я хочу сказати, що якщо протягом місяця-півтора не встановити вагові комплекси, цей шлях розіб’ють недобросовісні автоперевізники. У мене пропозиція до депутатів, до служби автодоріг — ми повинні протягом серпня встановити вагові комплекси. Давайте це зробимо в серпні, щоб коли у вересні будуть возити урожай, вагові комплекси вже стояли, — сказав Кормишкін.

Нагадаємо, що автодорогу Т-15-08 ремонтуватимуть за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту». Офіційне підтвердження дав бюджетний комітет Верховної Ради. За словами губернатора, з передбачених 450 млн грн на ремонт вже є 200 млн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top