Новости

Приміщення «Фармації» у Снігурівці можуть здати в оренду швейній фабриці

611

Раніше повідомлялося, що нежитлову будівлі аптеки № 84, розташованої в Снігурівці по вул. Жовтневій, 97, мають намір передати в спільну власність територіальних громад міста, сіл Снігурівського району. Наразі районна влада вже шукає інвесторів, які зможуть орендувати приміщення. Про в коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО» повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

По словам райдержадміністрації, депутати районної ради висловились за те, щоб зберегти якомога більше будівель на території Снігурівського району.

«Це була аптека № 84, будівля приблизно 200 квадратних метрів. Ми збирали депутатський корпус, вони висловили пропозицію, що всі будівлі на території міста і району потрібно зберігати. Депутати прийняли рішення забрати будівлю в свою комунальну власність, а в подальшому будемо вирішувати питання про передачу в оренду цього приміщення», — сказала Бойко.

Щодо приміщення «Фармації», Бойко повідомила, що наразі швейна фабрика розглядає можливість оренди цієї будівлі.

«Зараз швейна фабрика розглядає варіант про можливу оренду. Вони зараз роздумують, якщо їм підійде будівлю, тоді вони будуть з районною радою укладати договір про оренду», — підкреслила голова району.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости