Новости 11 октября 2017

Снігурівська виправна колонія не забезпечена у повному обсязі медичними препаратами для лікування утримуваних у ній осіб

Після виявлення керівництвом прокуратури у медичній частині Вознесенської виправної колонії № 72 використання медичних препаратів, термін придатності яких закінчився, за дорученням керівництва регіональної прокуратури місцевими прокуратурами проведено аналогічні перевірки в установах виконання покарань області.

У ході перевірки у Снігурівській виправній колонії  встановлено, що незважаючи на те, що зазначена виправна колонія є лікувальним закладом, станом на 10 жовтня лікарня установи не забезпечена у повному обсязі медичними препаратами для лікування утримуваних у ній осіб.

За результатами проведених перевірок, керівникам установ виконання покарань та Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України внесено вказівки про усунення порушень вимог законодавства, причин і умов, що їм сприяли.

З метою забезпечення дотримання конституційних прав в’язнів в установах виконання покарань, органи прокуратури області і в подальшому принципово реагуватимуть на порушення вимог законодавства України та міжнародно-правових актів, у тому числі щодо належного медичного забезпечення в’язнів.

Загалом, упродовж року за результатами здійснення перевірок кримінально – виконавчих установ області з питання виконання вимог законодавства на належне медичне забезпечення в’язнів внесено 36 документів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 71 службову особу. Розпочато досудове розслідування за 11 фактами неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками установ кримінально-виконавчої служби області (ст. 140 КК України).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top