Горячее 11 декабря 2017

Субвенції з держбюджету: Снігурівський район у наступному році отримає майже 70 мільйонів гривень на освіту та 27 мільйонів на медицину

7 грудня Верховна Рада України прийняла Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Проект держбюджету був вчасно схвалений Урядом та внесений на розгляд Парламенту. Це сприяло прийняттю бюджету в рамках встановлених законодавством термінів. Разом з тим, було внесено зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України. Голова райдержадміністрації Інна Бойко поділилася своїми думками з даного приводу та розповіла, яким чином це позначиться і на нашому районі.

За словами Бойко, вчасне прийняття бюджету дозволить країні вчасно та прогнозовано увійти у 2018 рік. Також вона додала, що при визначенні обсягу ресурсу місцевих бюджетів на 2018 рік в державному бюджеті враховано збереження протягом 2018–2019 років норми щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів; зарахування до місцевих бюджетів 100 відсотків єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи (сільгосптоваровиробники); до спеціального фонду місцевих бюджетів з 2018 року зараховуватиметься 50 відсотків відрахувань екологічного податку, у тому числі 15 відсотків до бюджетів міст, сіл, селищ та об’єднаних територіальних громад, 35 відсотків до обласних бюджетів.

В державному бюджеті передбачено прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року – 1 700 гривень, з 1 липня – 1 777 гривень, з 1 грудня – 1 853 гривні. А от мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становитиме 3723 гривні.

«Що стосується Снігурівщини, то наш район у 2018 році отримає базову дотацію у розмірі 11,7 мыльйонів гривень, — підкреслила Інна Бойко і додала – «Обсяг освітньої субвенції з державного бюджету нашому району складе 69,5 млн гривень. Обсяг освітньої субвенції визначено на основі нової формули, виходячи з розрахункової кількості ставок педагогічних працівників, визначеної на підставі навчального навантаження та нормативної наповнюваності класів, а також середньої заробітної плати вчителя в умовах 2018 року. Як і у 2017 році, у наступному бюджетному періоді кошти освітньої субвенції спрямовуватимуться виключно на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів. Обсяг медичної субвенції з державного бюджету Снігурівському району в 2018 році складе 26,9 мільйонів гривен, в складі якої передбачено кошти для забезпечення видатків на надання первинної медичної допомоги до 1 липня 2018 року».

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» збережено діючий у 2017 році механізм фінансування витрат на надання пільг та житлових субсидій населенню та надання державної соціальної допомоги додатковим категоріям осіб.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top