Горячее

Савченко обурився роботою Червногодолинського сільського голови, зазначивши, що треба працювати для людей, а не тренуватися на них

2.0K

У вівторок, 12 грудня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко побував у Снігурівському районі з робочим візитом, де оглянув діяльність закладів соціальної сфери. Варто відзначити, що особливу увагу голова ОДА звернув на недоліки роботи сільського голови в селі Червона Долина. Про це повідомляє видання «Снігурівка.ІНФО».

Після огляду сучасної системи опалення на альтернативному паливі у Снігурівській ЦРЛ, очільник області відвідав Червонодолинську ЗОШ, де поспілкувався з учнями, а також мав нагоду оцінити діяльність сільського голови Сергія Пересунько.

Варто відзначити, що перше зауваження від Савченка стосувалося відсутності нормального дорожнього покриття між селами Червона Долина та Широке. Голова ОДА зазначив, що минулого року сільська рада отримала мільйон гривень на дороги, але зараз нема ні коштів, ні результатів роботи.

«По дорогам питання. Хоча б підсипку можна зробити? Ви отримали 1 мільйон гривень на дороги в минулому році? Де гроші? От я зараз їхав по цій дорозі і не зрозумів, де гроші?» — сказав Савченко.

За словами Пересуьнко, він працює лише два роки, тому ще нічного не встиг зробити. Втім, голова облдержадміністрації зауважив, що люди не повинні чекати, поки місцева влада вирішить нарешті щось зробити, навпаки, мешканці мають бачити результати роботи з перших днів.

«Чому за два роки ви не зробили дорогу? Ви мені кажете про якихось два роки? Так буває, що керівники розуміють, що треба робити, а на місцях люди, які повинні працювати, не знають, як треба робити. Я вже не кажу про інтернет-класи, електронні дошки в школі та про решту речей, які по державним програмам можна було зробити ще минулого року. От так ви працюєте, шановний голово? Завтра ви стоїте на порозі того, що ви станете об’єднаною територіальною громадою, можливостей буде набагато більше! І як ви збираєтеся працювати? Ви мені знову через два роки скажете «я два роки попрацювавши не напрацював?». Подивіться на цих людей? Вони хіба винні, що ви не вмієте працювати? Чи вони ще два роки повинні чекати, поки ви навчитеся?» — звернувся голова ОДА до Пересунько.

Крім того, очільник області обурився відсутністю нормальних умов для дітей в Червонодолинській ЗОШ, а саме – нехваткою кисню у спортивному залі через відсутність вентиляції, застарілим спортивним інвентарем, а також бездіяльністю в питанні обладнання роздягалень та душових для школярів.

Разом з цим, Савченко підкреслив, що держава розробила достатньо програм для розвитку освіти, місцевій владі потрібно лише подати проекти. Проте Червонодолинська сільська рада цим не скористалася.

«Де проект на будівництво душових? Є спортзал, що повинні діти робити після фізкультури? Відверто скажу: мені соромно, що я не доїхав до вас минулого року. Я просто сподівався на те, що сільські голови знають та розуміють, що треба робити. Сільський голова повинен був зробити проект, надати його, захистити на районному рівні, захистити в облдержадміністрації, якщо ні, то захистив би в ДФРР. Треба школам допомогати, людям допомогати, а ви робите навпаки – тренуєтеся два роки», — підкреслив Савченко.

0 Комментариев

 1. Аноним

  14.12.2017 at 20:44

  А где робота самого Савченко? Что он сделал за 1 год своего управления Ода?

 2. Аноним

  19.12.2017 at 19:04

  бред

 3. Аноним

  21.12.2017 at 07:56

  Пересунько С. Н. много сделал для нашего села,почему про это никто не пишет,или он вам мешает?

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости