Горячее 13 декабря 2017

Снігурівську трасу Т-15-08 можуть відкрити в першому шарі вже 20 грудня, — Савченко

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко в ефірі телеканалу НІС-ТВ розповів, що вже 20 грудня трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» можуть відкрити в першому шарі.

За словами голови ОДА, 12 грудня він виїздив на трасу Т-15-08, щоб перевірити хід виконання ремонту. Там його запевнили, що 20 грудня він матиме можливість відкрити дорогу в першому шарі асфальту.

«Наприклад, траса Т-15-08, я сьогодні мав можливість її перевірити, і я чекаю, що 20 грудня я буду відкривати цю дорогу в першому шарі. Вона буде завершена. Мене так запевнили всі, хто там був присутній (на перевірці траси, — ред.)», — розповів Савченко.

Раніше повідомлялося, що підрядник на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» отримав зауваження за якість ремонту доріг та відставання від плану.

У вересні на нараді по питанню ремонту доріг голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко поставив вимогу завершити ремонт Снігурівської траси — Т-1508 до 20 жовтня цього року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top