Новости 16 февраля 2018

У Снігурівці вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів [фото]

15 лютого в місті Снігурівка біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулися пам’ятний мітинг, панахида та церемонія покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заходах взяли участь керівництво району, міста, ветерани та учасники бойових дій в Афганістані та громадськість міста. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації

Звертаючись до присутніх мешканців та воїнів-афганців, у своєму виступі голова райдержадміністрації Інна Бойко відмітила:

“Афганська війна – це не тільки трагедія, це доблесть і мужність тих, хто перебував в епіцентрі кривавого конфлікту, а ще – застереження на майбутнє… Та найбільше ніяк не сподівалися воїни-афганці, що поряд із собою через чверть століття побачать набагато молодших учасників бойових дій і самі знову відчують смертельний вишкіл війни уже на рідній українській землі. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні. В цей день хочу побажати всім ветеранам та учасникам бойових дій міцного здоров’я, добра, щасливого і світлого майбутнього, і головне миру. Честь вам і слава!”

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся живим з тієї війни. Після чого, митрофорний протоієрей, настоятель Церкви Миколая літнього Отець Володимир провів заупокійну літію по загиблим та померлим воїнам-інтернаціоналістам.

По закінченню мітингу, в Снігурівській дитячій школі мистецтв відбувся урочистий концерт, присвячений річниці закінчення війни в республіці Афганістан. Під час концерту, голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова райради Тетяна Мезіна нагородили спільними грамотами воїнів-інтернаціоналістів за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, сприяння у військово-патріотичному вихованні молоді, допомогу Снігурівській районній громадській організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top