Горячее 13 сентября 2017

Від підрядника вимагають завершити ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» до 20 жовтня

У середу, 13 вересня, на нараді по питанню ремонту доріг голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко поставив вимогу завершити ремонт Снігурівської траси — Т-1508 до 20 жовтня цього року. Про це повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Савченко звернувся до присутнього на зустрічі керівника підрядної фірми «Дорлідер» і начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Сергія Ткаченко з вимогою завершити ремонтні роботи на трасі Т-1508 до 20 жовтня.

«Ми вже прокредитовали компанію (підрядника — ред.) на 40 млн гривень. Але, вибачте, ви нам потім (коли виникнуть проблеми з виділенням грошей з митного експерименту — ред.) теж прокредитуєте. Я не знаю, як ви це будете робити, але у нас гроші є. Ми можемо перерахувати ще 100 млн, але майте на увазі, що 20 жовтня дорога повинна бути зроблена. Це ваше обличчя, обличчя вашої компанії. Сподіваюся, що погодні умови дозволять це зробити», — сказав він.

Начальник служби автодоріг Сергій Ткаченко запевнив, що з сьогоднішньої ночі дорожники працюватимуть у дві зміни з асфальтом. Разом з тим він повідомив, що в підрядника виникли проблеми з доставкою матеріалу по залізниці. На сьогоднішній день фірма доставляє їх тільки автотранспортом.

«На сьогоднішній день роботи йдуть по трьох ділянках. Першу ділянку вже пройшли, залишився міст. Сьогодні-завтра будемо підписувати договір з мостовиками. По ділянці 8600 фрезерування повністю виконано, додавання суміші на 7,5 км і регенерація на 7,6 км. Ділянка «Ростдорстрой» 17600 — 24: фрезерування 6 км, додавання — 3,4, регенерація — 3,2 км. Вони теж отримали від нас аванс, кінцевий термін закриття — післязавтра. Завтра інспектор перевіряє і приймаємо. Працюємо на ділянці 48-40. Там є ресайклинг, вся техніка. Тільки сходимо з 8-16 переходимо на іншу ділянку і рухаємося далі. Але є одна заковика. Багато вугілля надійшло в порт «Південний» і багато рухомого складу залізниці перекинуто на вивезення вугілля. Є невеликі проблеми з доставкою матеріалів залізницею, але залучаємо всі наявні ресурси автомобільного транспорту», — розповів Ткаченко.

Раніше повідомлялося, що підрядник на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» отримав зауваження за якість ремонту доріг та відставання від плану.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top