Новости 15 февраля 2018

Учні Снігурівської гімназії захищатимуть честь району та Миколаївщини на Фестивалі з робототехніки FLL Yunior

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко зустрілася з вчителем фізики Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Сергієм Чолаком та його учнями напередодні фестивалю з робототехніки у Києві. Приємним подарунком для дітей стало те, що окрім участі у фестивалі вони, завдяки підтримці Інни Бойко матимуть можливість відвідати Музей Води у столиці України.

Діти охоче спілкувалися з очільницею району та мали змогу посидіти в її кріслі.

Варто відзначити, що команда учнів з Снігурівської гімназії захищатиме честь Снігурівщини та Миколаївщини на Фестивалі з робототехніки FLL Yunior, що відбудеться у м. Київ 3 березня. Сергій Чолак пояснив, що його учні планують представити в Києві невеличкий творчий проект щодо удосконалення та автоматизації Інгулецької зрошувальної системи.

“Ви – не тільки майбутнє нашого району, а й усієї країни. Якщо ви маєте такі здібності в другому та третьому класах, в житті ви матимете великі досягнення.” – зазначила Інна Бойко.

Також, для урізноманітнення дозвілля у столиці, діти матимуть можливість відвідати Музей Води за власні кошти Інни Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top