Новости 15 февраля 2018

Депутат облради пропонує виміряти ширину Снігурівської траси після ремонту

Депутати Миколаївської облради мають намір створити робочу комісію, щоб перевірити якість ремонту траси Т-1508 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». Про це стало відомо 14 лютого після рішення профільних депутатський комісій облради направити 147 млн ​​грн з обласного бюджету на Снігурівську трасу, передає інтернет-видання «Мой город».

Після прийняття рішення про направлення 147 мільйонів гривень на завершення ремонту траси Т-15-08, депутат Віктор Сторчеус заявив, що виділення коштів на продовження ремонту траси є розумним рішенням. Адже інакше, раніше витрачені 300 млн грн були б «зариті в землю». Разом з тим депутат запропонував колегам створити робочу комісію або групу і перевірити якість ремонту траси.

«Якби ми сьогодні пішли на цю провокацію, ми б просто поховали ці гроші, витрачені вже, це кошти платників податків. Це знаєте, як невеликий шматок масла з цього столу ми розмазали і нікому до руки навіть не дісталося. Давайте так, якщо ми одну справа почали, давайте навчимося її закінчувати. Коли ми закінчимо цю трасу, я б хотів створити депутатську комісію, групу, виїхати», — сказав він.

Сторчеус вважає, що депутатам необхідно залучити експертів, виїхати на місце і виміряти ширину відремонтованої траси, а потім зіставити її з шириною, передбаченою технічними нормами.

«Я пам’ятаю, як ще Київську трасу будували. Ходили розмови, що цю трасу нібито зменшили (у ширині, — ред.) на 10 см. Тому я пропоную, щоб не було претензій до депутатів, до бюджетної комісії, давайте виїдемо і вимірюємо. Вона стільки-то метрів має бути, зафіксувати, зробити акт приймання. І ось тут на комісії сказати: «Хлопці, ми з працею вибивали ці гроші, з працею її будували, але ми її побудували», — зазначив депутат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top