Новости 15 февраля 2018

Фірма з кіпрськими «коріннями» має намір побудувати сонячну електростанцію біля Снігурівки [ФОТО]

Днями, в Снігурівській райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками ТОВ “Енерджи Вуд”, під час якої розглядалися питання можливості будівництва сонячних електростанцій в адміністративних межах Снігурівської міської ради поза межами міста Снігурівка та на території Нововасилівської сільської ради на земельних ділянках, які не використовуються. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Зазначається, що під будівництво електростанцій планується залучити дві земельні ділянки по 26,5 гектари. ТОВ “Енерджи Вуд” має досвід будівництва електростанцій на сонячних батареях в багатьох куточках України, зокрема, і в сусідній Херсонській області. Наразі планується розробка детального плану та проведення громадських слухань щодо надання згоди на будівництво сонячної електростанції.

Згідно з даними Єдиного державного реєстрв юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ “Енерджи Вуд” зареєстроване у місті Херсон.

Розмір статутного капіталу товариства складає 300 тисяч гривен. Внески до статутного фонду фірми зробили дві юридичні особи, які зареєстровані у столиці Кіпру місті Нікосія.

Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Енерджи Вуд” є Андрій Гордієнко. Крім того, у переліку засновників числяться дві компанії – «Онандага лімітед», яка зареєстрована на Кіпрі, а також компанія з обмеженою відповідальністю «Седінг інвестментс лімітед», яка також зареєстрована на Кіпрі. Саме ці дві фірмі є юридичними особами, які зробили внески до статутного фонду.

Серед видів діяльності ТОВ “Енерджи Вуд” перераховані такі послуги: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, виробництво та торгівля електроенергією, постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря, будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій та інше.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top