Горячее 14 мая 2018

На Снігурівській трасі Т-15-08 планують встановити габаритно-ваговий комплекс

11 травня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду щодо збереження автодоріг району. Очільниця району повідомила присутнім про результати робочої поїздки до Миколаєва, на якій піднімалися питання встановлення ГВК на трасі Т-15-08.

Як відомо, на ремонт траси Т15-08 (Калинівка – Снігурівка – Березнегувате) витрачено чимало коштів. З настанням літньої спеки та періоду збору врожаїв недобросовісні перевізники її можуть просто знищити вщент. Тому, заради збереження даного напрямку є доцільним встановлення ГВК.

На виконання рекомендацій заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи, на нараді були підняті питання щодо виділення палива, а також розробки відповідної програми для участі в цільовому фінансуванні робіт з утримання ГВК і здійснення якісного вагового контролю. По закінченню наради були дані відповідні доручення.

Нагадаємо, раніше на сесії облради депутат Юрій Кормишкін звернув увагу Служби автодоріг на необхідності установки габаритно-вагового комплексу на трасі Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top