Новости 15 мая 2018

Районна рада винесе питання про створення опорного навчального закладу «Снігурівська ЗОШ»: частину шкіл в селах реорганізують

На наступній сесії Снігурівська районна рада розгляне питання про затвердження статуту опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» та положень про його філії. Про це йде мова у відповідному проекту рішення райради.

Нагадаємо, що у лютому Снігурівська районна рада прийняла рішення про утворення опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» та реорганізацію деяких навчальних закладів» районна рада.

Наразі депутати розглянуть питання про затвердження статуту опорної школи, а також Положень про Снігурівську філію І ступеня №2 Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кобзарцівську філію І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нововасилівську філію І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а також Юріївську філію «навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Іншим проектом рішення райрада планує передати майно Кобзарцівської, Нововасилівської школи, Снігурівської загальноосвітньої школи №4 та №2, а також Юріївського навчально-виховного комплексу до Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти згідно з передавальними актами.

Нагадаємо, що освітній заклад зі Снігурівщини бере участь у проекті «Новий освітній простір».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top