Горячее 06 ноября 2017

Школа зі Снігурівщини бере участь у проекті «Новий освітній простір»

П’ять шкіл Миколаївскої області беруть участь у проекті зі створення іноваційного середовища «Новий освітній простір». Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Серед шкіл-учасників проекту «Новий освітній простір»:

Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Вознесенської міської ради;

Миколаївська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської обласної ради;

Євгенівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» – Снігурівської районної ради;

Романовобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Сухоєланецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

«Кожного дня піклуємось про якісні умови навчання наших дітей. В цих школах вже зараз відбувається реконструкція, ремонти, впроваджуються заходи з енергоефективності та пошук нових дизайнерських рішень. В переліку запланованих робіт – ремонт доріг за маршрутом підвезення дітей, закупівля та встановлення обладнання і програмного забезпечення, проведення швидкісного Інтернету з wi-fi», – зазначив очільник області.

Савченко відзначив, що для реалізації цих проектів школи використовують кошти з бюджетів усіх рівнів. Також голова Миколаївської облдержадміністрації повідомив, що у серпні цього року ОДА провела конкурс щодо участі у проекті нового освітнього простору – перемогли Євгенівська та Романовобалківська школи.

«Вони отримали фінансову підтримку в розмірі 1 млн грн кожна. До кінця року вони проведуть капремонт будівель із сучасним дизайном, придбають нове обладнання для кабінетів, меблі, комп’ютерну та мультимедійну техніку», – написав Савченко.

За словами очільника області, у 2018 році участь у проекті братимуть 10 шкіл Миколаївщини.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top