Новости 18 мая 2018

На депутатів Снігурівської міськради чинили тиск, щоб вони проголосували за преміювання мера Голоблі, — депутат Журавель

Депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель повідомив, що під час засідання сесії 17 травня на депутатів чинився тиск під час голосування за преміювання міського голови Леоніда Голоблі. Про це він розповів в коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами Журавля, на сесії були присутніми 14 депутатів, але під час голосування за проект рішення «Про преміювання міського голови» депутат Євгенія Дигало утрималася і питання не набрало необхідної кількості голосів.

Після цього на неї почали тиснути і поставили питання про преміювання Голоблі на повторне голосування.

«На сесії відбувалося бозна-що. Вони з трудом нашкрябали 14 голосів і коли дійшло до питання про преміювання міського голови, один депутат, Євгенія Дигало, утрималася. Після цього на депутата почали тиснути, мовляв, як ти можеш не дати премію меру? Вирішили поставити на переголосування. Тоді вже вона не витримала і проголосувала «за», — розповідає депутат.

За словами Журавля, коли депутати дійшли до земельних питань, то недорахувалися двох людей і через відсутність кворуму сесію закрили. Через це жодного земельного питання не було розглянуто.

«Тобто вже два місяці питання по землі не розглядаються сесією. Мер не може забезпечити розгляд цих питання, але при цьому регулярно отримує премії», — повідомили журналістам.

Нагадаємо, що раніше Голобля скасував заплановану сесію. За словами депутата Журавля, очільник міста прийняв таке рішення для того, щоб не підіймати на сесії питання по скандальному автобусу, який наніс КП «Снігурівський комунальник» збитків майже на 20 тисяч гривень за один місяць.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top